آیا نسخه بازسازی شده‌ای از عنوان Half-life در راه است ؟

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸

چندی پیش در وب سایت موتور بازی سازی Black Mesa تاریخ انتشاری به نمایش در آمده است که نشان دهنده ی نسخه ی بازسازی شده ای از عنوان پرطرفدار و معروف Half-life می باشد. در ادامه ي خبر با ما همراه باشيد.

Black Mesa اولین موتور برای بازسازی عنوان Half-life می باشد. این موتور تمام اشیاء و محتویات مربوط به عنوان Half-life را طوری طراحی می کند که برای همیشه ماندگار می ماند.

قسمت اول در ماه سپتامبر سال 2012 منتشر شد و هم اکنون به نظر می رسد که تاریخ انتشاری برای قسمت دوم در نظر گرفته شده است. وب سایت رسمی Black Mesa شامل ثانیه شمار و روزشماری می شود که اشاره به ساعت 10:47:00 در روز 5 مِه دارد. البته هنوز هیج مدت زمان دقیق و معینی نمایش داده نشده است پس به نظر می رسد باید به صورت 24 ساعت به این روزشمار در وب سایت این موتور خیره شد!

برای یادآوری، اولین از دو پروژه ی طراحی شده توسط طرفداران که با موتور Black Mesa ساخته شد در سال 2004 تایید و معرفی شد. طرفداران برای نسخه ی بازسازي شده ي بازی،  بیشتر از قسمت سوم Half-life 2 صبر کرده اند!

طبق گفته های اعلام شده توسط این سازندگان، آن ها فقط تیمی از اعضای داوطلب و طرفداران بازی می باشند و از ابزاری استفاده می کنند که، قابلیت برآورده کردن خواسته ها و انتظارات طرفداران را دارد. به  زودی منتظر اطلاعاتی جدید از نسخه بعدی این بازی و یا نسخه بازسازی شده باشید.

نظر شما درباره ي بازي Half-life چه مي باشد؟ آيا با انتشار نسخه ي بازسازي شده ي اين بازي موافق مي باشيد؟

نظراتتان را با ما به اشتراك بگذاريد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید