زمان برگزاری کنفرانس EA در نمایشگاه E3 مشخص شد

دانیال شیخی
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - 12:50

زمان زیادی تا شروع نمایشگاه E3 باقی نمانده است و اندکی پیش هم شرکت EA به صورت رسمی زمان برگزاری کنفرانس خود در این نمایشگاه معروف و پرطرفدار را اعلام کرد. در ادامه ی خبر با ما همراه باشید.

طبق گفته های شرکت EA زمان برگزاری کنفرانس این شرکت روز ۱۵ـم ماه ژوئن خواهد بود از ساعت ۱pm PT کنفراس و نمایش های این شرکت شروع خواهد شد. کنفرانس شرکت EA، امسال یکی از طولانی ترین کنفرانس ها می باشد و نزدیک به ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید. کنفرانس این شرکت در ساعت ۳.۳۰pm PT به پایان می رسد.

بعد از نمایش های نه چندان جالب این شرکت در سال اخیر، طرفداران چشم به برنامه های جدید این شرکت دوخته اند تا شاهد نمایش های فوق العاده این شرکت در E3 امسال باشند. البته قابل ذکر است که در سال پیش شاهد عرضه بازی هایی چون Dragon Age: Inquisition و Battlefield Hardline بوده ایم که این دو بازی هر دو با استقبال خوبی از سوی بازیبازان همراه بودند. یکی از بزرگترین پروژه ها و بازی هایی که امسال شرکت EA قصد عرضه آن را در تعطیلات دارد عنوان Star Wars: Battlefront می باشد. اگر چه امکان ساخت سری بعدی عناوین Mass Effect ،Mirror’s Edge و Need For Speed هم وجود دارد.

با توجه به طولانی بودن زمان کنفرانس به نظر می رسد شرکت EA برای امسال برنامه های زیادی را برای نمایش و پاسخ های زیادی را برای سوالات متعدد بازیبازان آماده کرده است. بازیبازان بسیار به نمایش امسال شرکت EA در نمایشگاه E3 امیدوار هستند.

نظر شما درباره ی کنفرانس EA چه می باشد؟ امسال EA قصد رونمایی از چه بازی هایی را دارد؟

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید