پچ جدید عنوان GTA V منتشر شد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۹

کمپانی راکستار امروز به صورت رسمی پچ جدید نسخه ی PC عنوان Grand Theft Auto V را منتشر کرد. مثل همیشه، تیم راکستار از انتشار هر گونه اطلاعاتی درمورد تغییراتی که توسط این پچ اعمال می شود خودداری کرد اما کاربران پس از نصب پچ بر روی بازی، اطلاعاتی در این مورد منتشر کرده اند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

کاربران نسخه ی PC عنوان Grand Theft Auto V خبر داده اند که با نصب این پچ، موفق شده اند باگ ambient occlusion effect را برطرف کنند ( در این باگ شخصیت اصلی بازی، در یک نقطه گیر می کرد و حرکتی نمی کرد ). همچنین، این پچ جدید به نظر می رسد مشکل Script Hook را نیز برطرف کرده است.

البته ما هنوز هم مطمئن نیستیم که آیا این پچ جدید واقعا مشکل Script Hook را برطرف می کند يا خیر. حتی راکستار هم چیزی در این مورد نگفته است.

Grand Theft Auto V عنوان پرآوازه ی کمپانی راکستار می باشد که در ابتدا برای کنسول های نسل هفتمی عرضه شد. اما پس از درخواست های مکرر، راکستار تصمیم گرفت این عنوان را برای رایانه های شخصی و همینطور کنسول های نسل هشتمی هم پورت کند. نسخه های نسل هشتمی بازی به موفقیت فوق العاده ای دست یافتند و هم اکنون دوستداران رایانه های شخصی هم در حال انجام آن هستند. نسخه ی PC بازی در روز ۱۴ام آوریل سال جاری ( مصادف با ۲۵ فروردین ) منتشر شد.

نظر شما در اين باره چيست؟

0
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید