کنسول Xbox One با طراحی Halo 5 در راه است

۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸

مدیرعامل استودیوی 343 آقای Josh Holmes تایید کرده است که نسخه ی محدود کنسول Xbox One با طراحی Halo 5: Guardians در حال ساخت است.

آقای Holmes  در پاسخ به سوال طرفداران در توئیتر تایید کرده است که کنسول نسخه محدود Xbox One با طراحی Halo 5 هنوز به طور رسمی اعلام نشده است و به زودی اعلام می شود.

ماه گذشته مایکروسافت تاریخ انتشار Halo 5: Guardians را 27 اکتبر 2015 اعلام کرد. احتمال دارد که عرضه ی کنسول نسخه ی محدود جدیدی که آقای Holmes به آن اشاره داشته است نیز در همین تاریخ باشد.

این اولین کنسول طراحی شده ی Xbox One نیست. در ماه نوامبر سال گذشته مایکروسافت Xbox One با طراحی Call of Duty: Advanced Warfare معرفی کرد که هم زمان با بازی عرضه شد. یک کنسول سفید نیز به عنوان بخشی از باندل Sunset Overdrive معرفی شده بود.

بازیبازانی که Halo 5: Guardians را از فروشگاه GameStop پیش خرید کنند به لباس Spartan Locke Armor دسترسی خواهند داشت که به هیچ صورت دیگری نمی توان این لباس را کسب کرد. امکان پیش خرید بازی در تمامی فروشگاه های GameStop در آمریکا مقدور است. Spartan Locke “Hunter-Class” armour در حالت مولتی پلیر بازی از ابتدا در دسترس خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید