Bandai Namco با Humble همكاري مي كند | 2 Dark Souls اولين نتيجه ي اين همكاري

اخبار ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۱

تخفيف و تخفيف! اينطور كه به نظر مي رسد هر كدام از شركت ها و فروشگاه ها قصد دارند جيب شمارا به نحوه ي مخصوص خود خالي كنند. چندي پيش بود كه خبر تخفيفات جديد استيم را به محضر شما رسانديم و حال Bandai Namco نيز قصد دارد عنوان هاي خود را براي PC بر روي فروشگاه Humble قرار دهد و يكي از اولين نتيجه هاي همكاري اين دو شركت Dark Souls 2: Scholar of the First Sin مي باشد. در ادامه ي خبر با ما همراه باشيد.

همانطور كه در بالا ذكر شد، Dark Souls 2: Scholar of the First Sin يكي از اولين عنوان هايي مي باشد كه بر روي فروشگاه Humble قرار مي گيرد و عنوان هاي ديگري مثل  Dragon Ball Xenoverse و Project Cars نيز در بين اين بازي ها قرار دارند.

آقاي Anthony Macaré، يكي از مديران بخش سرگرميِ ديجيتالي Bandai Namco، در اين باره اينطور مي گويد:

در ژاپن، شركت هاي گروه Bandai Namco به عنوان شركت هايي كه از امور خيريه پشتيباني مي كنند ياد مي شوند. ما از همكاري با Humble، فروشگاه و شركتي كه بخشي تمركز خود را بر روي امور خيريه قرار داده است، خشنود مي باشيم.

و در پايان نيز چنين مي گويد:

اين همكاري به ما اين اجازه را مي دهد كه شعارمان را در دور تا دور دنيا گسترش دهيم و “روياها، سرگرمي و الهام” را تا آن جا كه مي توانيم به افراد بيشتري تقديم كنيم.

اگر شما هم مي خواهيد از اين دو شركت خيرخواه پشتيباني كنيد مي توانيد از اين لينك به فروشگاه Humble سري بزنيد و عنوان هاي موجود را مشاهده فرماييد.

 

12345678910(4 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید