شایعه: مجسمه ی نقره ای رنگ Mario Amiibo، روز 29 مه روانه ی بازار می شود

۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۶

اگر به عقب برگردیم، در ماه فوریه بود که ما طی خبری اعلام کردیم که قرار است به زودی نسخه ی ویژه ی طلایی و نقره ای Mario Amiibo عرضه شود. البته در آن زمان ما تیتر ” شایعه ” را نیز بر کنار آن قرار داده بودیم. البته همانطور هم که شاهد بودید نسخه ی ویژه ی طلایی Mario Amiibo عرضه شد و با استقبال شدیدی هم از سوی علاقه مندان رو به رو شد. اما تا به این لحظه خبری از نسخه ی نقره ای رنگ نشده است. در چند روز اخیر شایعات زیادی مبنی بر عرضه نسخه ی نقره ای Mario Amiibo منتشر شده اند که بیشتر مربوط به فروشگاه ها می شوند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

با این حال، شایعات حاکی از آن است که قرار است نسخه ی نقره ای Mario Amiibo منتشر شود. بسیاری از فروشگاه ها نسخه ی نقره ای رنگ Mario Amiibo را لیست کرده اند و اعلام داشته اند که قرار است در روز 29 مه روانه ی بازار شود. حتی آن ها گفته اند که قرار است در همان روز، Wave 4 Amiibo نیز عرضه گردد.

اطلاعات نشان می دهد که بسیاری از کاربران و حتی فروشگاه ها به عرضه ی مجسمه ی نقره ای رنگ Mario Amiibo علاقه دارند. البته تا زمان تایید رسمی، این خبر شایعه ای بیش نبوده و نمی توان به آن اتکا کرد.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید