اطلاعات جدیدی از عنوان Metal Gear Solid 5 منتشر شد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۸

بخش آنلاین بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain با نام Metal Gear Online قرار است بخش اضافه و ارزنده ای در کنار قسمت داستانی این عنوان باشد. از زمان های قدیم تلاش های اخیر تیم سازنده این سری بازی ها برای ایجاد یک ماد و یا بخش آنلاین، از جهاتی مختلف به مشکلات متعدد و شکست برخورده است.

اگر شما هم در مورد قسمت ها و جنبه های مختلف این بازی کنجکاو هستید با ما همراه باشید و پاسخ های تیم سازنده به بازیبازان و طرفداران این عنوان بر روی وب سایت رسمی بخش آنلاین یعنی Metal Gear Online را مشاهده کنید.

زمانی که سوالات و صحبت های در مورد قابل بازی بودن شخصیت Raiden شده بود شاهد اینگونه پاسخ های تیم سازنده بودیم. آن ها در جواب به این سوالات و صحبت های طرفداران اعلام کرده اند:

شما فقط می توانید شخصیت های Snake و Ocelot را تجربه کنید. ما در این تلاش هستیم تا شخصیت های بیشتری را اضافه کنیم. یکی از طرفداران نسخه انیمیشنی از fiddle را پیشنهاد کرده است.

همچنین تیم سازنده اعلام کرده است که Bullet Drop ها، دیگر مکانیک و سیستم های بازی کاملاً به صورت اختصاصی برای بخش آنلاین بازی یعنی بخش Metal Gear Online از قبل طراحی و برنامه ریزی شده اند. نحوه کار این سیستم و مکانیک ها در بخش آنلاین با بخش داستانی بازی تفاوت دارد. تیم سازنده در این باره اعلام کرده است:

قابلیت Bullet Drop وجود دارد، اما همه ی سیستم های بازی Metal Gear Online به صورت اختصاصی برای بخش آنلاین طراحی شده اند. پس با این امر شما بازیبازان می توانید این بخش آنلاین را با مقدار زیادی تفاوت از بخش داستانی تجربه کنید.

در انتها تیم سازنده تایید کرده است که نوعی از سیستم “Progression System” برای بازی در نظر گرفته شده است، که متاسفانه تاکنون اطلاعات تکملیلی در مورد این سیستم ها جدید اعلام نشده است.

بازی شامل سیستم “Progression System” می شود و به زودی اطلاعاتی بیشتری را در این باره به اشتراک خواهیم گذاشت.

عنوان Metal Gear Online در اواخر امسال همراه با Metal Gear Solid V: The Phantom Pain منتشر خواهد شد. به زودی منتظر اخبار بیشتری در مورد سیستم جدید بخش آنلاین این عنوان باشید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید