ویژگی Powerplay در آپدیت ماه مه به بازی Elite: Dangerous اضافه خواهد شد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶

آپدیت بعدی بازی Elite: Dangerous ماه میلادی بعد عرضه می شود و در این آپدیت جدید، ویژگی Powerplay گنجانده شده است. برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بر طبق گفته شرکت Frontier Developments، ویژگی جدید Powerplay به بازیکنان اجازه می دهد که در یک نبرد در حال انجام شرکت کنند که این ویژگی از هر جنبه باعث بهبود بازی می گردد.

بازیکنان می توانند به همراه تعدادی از قدرت های کهکشانی با هم متحد شوند و استراتژی جنگ خود را بچینند; اهداف خود را با یک دلیل مشترک تعقیب کنند و بر فضای انسانی تسلط یابند و  حکمرانی کنند.

انتخاب ها و عمل های شما تاثیر مستقیم و نمایانی بر روی توازن قدرت خواهند داشت. در این آپدیت جدید، هم چنین بازیکنان می توانند وسایل، پول،منافع، قدرت شهرت و اعتبار بدست آورند تا وفاداری خود را نشان دهند.

این آپدیت برای تمامی بازیکنان Elite: Dangerous رایگان خواهد بود و در نسخه Xbox One و Mac وجود خواهد داشت.

بازی Elite:Dangerous توسط شرکت Frontier Developments ساخته و عرضه شده است. این عنوان در سبک ماجراجویی فضایی و شبیه ساز مبارزه می باشد و در سال 2014 برای ویندوز مایکروسافت منتشر گردید. این بازی امسال برای پلتفرم های Xbox One ،PlayStation 4 و Mac OS منتشر خواهد شد. این بازی دارای حالت های تک نفره و چند نفره می باشد و توسط موتور بازی سازی COBRA ساخته شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید