Homefront هفدهم اسفند ماه عرضه می شود

۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۲۲:۱۶

THQ اعلام کرد که بازی Homefront در تاریخ 17 اسفند ماه 89 عرضه خواهد شد. این بازی را استودیوی Kaos می سازد و طبق گفته ی مدیران این استودیو ، این بازی انقلابی در سبک اکشن اول شخص خواهد بود. البته این بازی هنوز نیامده ، رکورد حاشیه سازی یک بازی را شکسته است!

مسئولان THQ در توییتر خود اعلام کردند که : ” بازی اکشن اول شخص Homefront بین 17 تا 20 اسفند ماه 89 در مناطق بریتانیا ، اروپا و استرالیا عرضه خواهد شد. امیدواریم تا در آن زمان Kaos یک بازی کامل را در اختیارمان بگذارد.”

مدیران Kaos هم چند وقت پیش در مصاحبه ای گفته بودند که : ” Homefront تبدیل به یکی از بزرگترین اکشن های اول شخص دهه می شود و مطمئنا انقلابی بزرگ در این سبک خواهد بود.”

داستان بازی در مورد یک جنگ خیالی بین کشور آزای خواه آمریکا و کشور دموکرات کره ی شمالی در سال 2027 است. در این برهه ی زمانی کشور آمریکا دچار پسرفت زیادی شده و از طرفی دیگر کره ی شمالی پیشرفت های چشمگیری داشته.  منظور از کلمه ی Home در اسم بازی وطن و خانه است که به کشور آمریکا اطلاق می شود؛ منظور از کلمه ی Front هم خط مقدم و جنگ است که به کره ی شمالی گفته می شود.

از همین رو بازی تا به حال شایعات زیادی را ساخته و باعث ناراحتی بسیاری از سیاستمداران شده است.

به این ترتیب ، بازی Homefront در تاریخ 17 اسفند 89 بر روی پلتفرم های PC , Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید