Overlord: Fellowship of Evil معرفی شد + تصاویر و تریلر

۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸

اگر به تازگی اخبار را از سایت خبری، تحلیلی گیمفا دنبال کرده باشید، پس حتما از تیزرها، ویدیو ها و تریلرهایی که از عنوان بعدی سری Overlord منتشر شده است، اطلاع دارید. این عنوان جدید Overlord: Fellowship of Evil نام دارد و همینطور قابلیت Co-op چهار نفره دارد. در ادامه ی خبر با ما همراه باشید تا نه تنها از اطلاعات جدید این بازی آگاه شوید، بلکه تریلر و تصاویر این بازی را نیز مشاهده فرمایید.

این بازی نه تنها قابلیت چهار نفره ی Co-op دارد، بلکه به طور کلی داستان اصلی این بازی نیز بر روی همین قابلیت خلق شده است و برای این بازی داستانی شبیه Overlord و Overlord 2 لحاظ نشده است.

همانطور که در بالا ذکر شد، این عنوان یک بازی به سبک چهار نفره ی Co-op می باشد، حال به همین دلیل طرفداران از این موضوع بسیار ناراضی می باشند و عقیده دارند Overlord: Fellowship of Evil یک Diablo دیگر می باشد.

البته شاید هسته ی این بازی به صورت چهار نفره خلق شده است، ولی شما هنوز می توانید این بازی را تک نفره تجربه کنید، چون که هر کدام از شخصیت ها نقاط قوت و ضعف خود را دارند و در همین راستا خدمتگزاران و موجودات تحت سلطه ی شما نیز به شما کمک می کنند.

Overlord: Fellowship of Evil امسال برای استیم، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

در پایین می توانید از تصاویر و تریلر های این بازی دیدن فرمایید:

[jwplayer mediaid=”219821″]

 دانلود با کیفیت ۴۸۰pمشاهده از یوتیوب دانلود با کیفیت ۷۲۰p

[jwplayer mediaid=”219822″]

دانلود با کیفیت ۴۸۰pمشاهده از یوتیوب دانلود با کیفیت ۷۲۰p

تصاویر:

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید