بتای نسخه ی کنسولی The Elder Scrolls Online امروز کلید می خورد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۹

توسعه دهنده ی عنوان The Elder Scrolls Online امروز در صفحه ی اول وب سایت رسمی خود اعلام کرد که امروز بتای نسخه ی کنسولی عنوان The Elder Scrolls Online شروع می شود. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

این نسخه از بازی محدودیت هایی دارد و آن هم این است که تنها کسانی که دعوت شده باشند می توانند این نسخه از بازی را تجربه کنند. دعوت نامه هایی به بازیکنان مختلف فرستاده شده که بسیاری از آن ها پذیرفته شده و بازیکنان هم اکنون در حال آماده کردن خود برای تجربه ی بتای نسخه ی کنسولی The Elder Scrolls Online هستند.

اما دقیقا کی قرار است این بتا شروع شود؟ در خبر اعلام شده توسط توسعه دهنده ی بازی، بتای نسخه ی کنسولی The Elder Scrolls Online در تاریخ 23 آوریل 2015 یعنی روز پنج شنبه ساعت 15:00 عصر شروع شده و تا تاریخ 27 آوریل یعنی روز دوشنبه ساعت 15:00 ادامه پیدا خواهد کرد.

سوال مهم دیگر در این مورد این است که آیا شما قادر خواهید بود شخصیت های ساخته شده بر روی بتای بازی را به نسخه ی نهایی بازی بر روی PlayStation 4 و Xbox ONE ببرید؟ جواب این سوال منفی است! بنابراین شما نمی توانیدشخصیت های ساخته شده بر روی بتای بازی را به نسخه ی نهایی بازی بر روی PlayStation 4 و Xbox ONE ببرید.

سازندگان گفته اند که این شخصیت ها پاک خواهند شد و بازیکنان قادر نخواهند بود که آن ها را به نسخه ی The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited انتقال دهند. سازندگان اعلام کرده اند:

ما بعد از پایان نسخه ی بتا تمامی شخصیت ها را پاک خواهیم کرد. البته اگر شما واجد شرایط باشید، شخصیت مورد علاقه ی شما بر روی PS4 و Xbox One به هنگام انتشار بازی در دسترس خواهد بود. در غیر این صورت، باید در روز انتشار بازی برای خود شخصیت های جدیدی بسازید.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید