ترینر جدید GTA V به شما اجازه می دهد که تقریبا در نقش همه چیز بازی کنید

۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۳

نسخه ی کامپیوتری عنوان GTA V بالاخره عرضه شد و این بدان معنی است که طرفداران این پلفرم باید منتظر عرضه ی ترینر ها و مادهای مختلف و به خصوص و جذابی برای بازی باشند. چندی پیش بود که خبر انتشار ماد برفی بازی منتشر شد و هم اکنون شخصی موفق شده است ترینری برای بازی طراحی کند که شما را قادر می سازد حتی در نقش حیوانات هم در بازی ظاهر شوید. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

آیا دوست دارید که در بازی GTA V در نقش یک میمون ظاهر شوید؟ یا یک گربه، یا یک ماهی، یا یک گوزن و بسیاری از حیوانات دیگر که ما آن ها را می خوریم و یا به عنوان حیوان خانگی نگه می داریم؟ ScriptHook انتظارهای شما را بر آورده کرده است.

بر اساس خبر منتشر شده از سوی وب سایت PC GAMER با استفاده از این ترینر نه تنها می توانید جزئیات بازی را تغییر دهید، بلکه در بسیاری ارزش های بازی هم می توانید دخیل باشید.

این ارزش ها شامل ایجاد تغییرات در کشورهای جهان، فیزیک، قابلیت تِلِپورت، افزودن سلاح ها، مادها و … هم می شود.

نسخه ی اصلی بازی در ابتدا در سال ۲۰۱۳ برای کنسول های نسل هفتمیِ PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شد. از آن زمان طرفداران PC درخواست های مکرر خود را برای عرضه ی نسخه ی PC این بازی با راکستار در میان گذاشته اند و همواره خواهان این موضوع بوده اند. اما در نهایت بازی به PlayStation 4 و Xbox One و همچنین PC آمد.

با ترینر جدیدِ GTA V به گربه تبدیل شوید!

البته به این نکته توجه کنید که ترینرِ ScriptHook تنها بر روی بخش تک نفره ( single-player ) بازی کار می کند و نمی توان از آن در GTA Online استفاده کرد. تا از این راه کمتر راکستار را ناراحت کنید!

شما می توانید از Alexander Blade، سازنده ی این ترینر، از طریق GTA Forums تشکر و قدردانی کنید.

علاوه بر این شخصی به نام Kocayine ترینری طراحی کرده که در آن هم می توانید به اسب تبدیل شوید.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات