مردی پس از مشاهده ی صفحه ی مرگ، هشت بار به کامیپوتر خود شلیک کرد!

۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۱

به تازگی پلیس آمریکا اعلام کرده است که مردی پس از این که با صفحه ی آبی موسوم به صفحه ی مرگ مواجه شده، با اسلحه ی خود حدود 8 بار به کامپیوتر شلیک کرده است. این مرد پس از شلیک به این کامپیوتر گفت که لحظه ی باشکوهی بود! برای جزئیات بیشر به ادامه مطلب بروید.

در ساعت 6:55 روز دوشنبه بیستم آوریل 2015، در Colorado Springs صدای تیر اندازی مخوفی در یکی از کوچه های این شهر شنیده می شود. پلیس های این شهر در آن محل مردی را به نام Lucas Hinch می یابند که با کلت 9mm خود حدود 8 بار به کامپیوتر خود شلیک کرده است.

در یک گزارش پلیس شهر Colorado Springs با عنوان «مردی کامپیوترش را کشت» مقاماتِ پلیس گزارش دادند که شخصی به نام Lucas Hinch که 37 سال سن دارد، پس از مواجه شدن با صفحه ی مرگ از تلاش نا امید شده و با کلت خود 8 بار به کامپیوتر شلیک کرده است و آن را از پای در آورده.

پلیس Colorado Springs در گزارش خود نوشت:

آقای Lucas Hinch پس از مواجه شدن با صفحه ی مرگ، کامپیوتر خود را به حیات پشتی خانه برده است و پس از شلیک کردن 8 تیر به آن، آن را از کار انداخته است.

پس از انتشار این خبر، The Los Angeles Times نوشت:

به علت این که آقای Hinch در محدوده ی شهر و در ملا عام از سلاح گرم استفاده کرده است، سلاحش توقیف شده است. البته درست است که خود او دستگیر نشده است، اما مطمئنا به علت این کارش با جریمه ی نقدی مواجه خواهد شد.

البته نکته ی جالب توجه در این مورد این است که وقتی که از آقای Lucas Hinch درمورد علت این کار پرسیده شد، ایشان گفتند که:

با شکوه بود!

ایشان در ادامه هم گفتند که پس از کشتن کامپیوتر خود که مدل Dell XPS 410 بوده، حس خوبی بهشان دست داده است و با کلمه ای عجیب سخن خود را پایان دادند:

فرشته ها در بالا می خوانند.

البته آقای Lucas Hinch گفت که قبل از شلیک به کامپیوتر خود، کامپیوتر را چک کرده است تا از نبود وسیله ی منفجر شونده اطمینان حاصل کند. در ادامه می توانید تصویری از کامپیوتر کشته شده ی آقای Hinch را مشاهده کنید:

تصویر منتشر شده از سوی پلیس Colorado Springs کامپیوتر کشته شده ی آقای Hinch  را نشان می دهد!

 

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

 • Pouryakht گفت:

  منم عصبانی میشم دوست دارم بزنم مانیتور رو بشکونم ولی چون پول ندارم یکی دیگه بخرم دهن کیبورد رو اسفالت میکنم Grin

 • mamad-m416 گفت:

  من یه بار gamepad رو شکوندم تا یه هفته خوابش رو میدیدم Neutral
  بعد مردم کیس رو به گلوله میبندن Neutral

 • hiva گفت:

  بعضی از سیستم ها که ادا هاشون شروع میشه تنها راهی که واست میزارن همین راه هاست. اگه تجربه کرده باشید میدونید که تا چه حد آدم عصبی میشه.{مخصوصا اگه گیمر باشید}

 • amirmk گفت:

  مردم جو گیرن به مولا ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

 • 7Angels گفت:

  ببببلللللهههههه

 • issac1 گفت:

  من دیگه حرفی ندارم

 • Dante11 گفت:

  LOL!
  ماشالا دوستان انقدر حرفه این از روی کیس سخت افزار توش رو تشخیص میدن…
  شاید اصلا سخت افزار خوبی نداشته باشه!! Neutral Big Smile

 • saman_ss گفت:

  هیچ دیگه منم برم کامپیوترمو بکشم Eek! Pain Cry

 • VENOM SNAKE گفت:

  من سعی میکنم تو این بحثا زیاد دخالت نکنم، چون شنیدم فن های سونی و پلی استیشن رو خیلی زود تو این سایت بن میکنن و رفتار درستی باهاشون ندارن،بنابراین تو این موضوعات زیاد دخالت نمیکنم،pc به مراقبت زیادی نیاز داره، ممکنه ویروس بگیره خراب بشه و……،pc در کنار برتری های بسیار کمی که داره ( نرخ فریم و رزولیشن بالاتر) ضعف های بسیار زیادی هم داره که واقعا به خریدش نمی ارزه محدود افرادی هم که میرن سمتش به خاطر علاقه ی شخصیه یا تعصب های بی جا، خودم pc دارم ولی واقعا صادقانه و از ته قلبم میگم، به عنوان یک پلتفرم و گزینه ای برای بازی سمتش نمیرم و تاییدش نمیکنم

 • darksiders II گفت:

  اصلا اسم این صفحه مرگ میاد مو به تنم سیخ میشه پدر منو درآوورده این منم به جایی رسیده بودم که میخواستم سیستممو بترکونم ولی رمشو عوض کردم درست شد. Neutral

 • im hate گفت:

  حالا خوبه این بلادبورن بازی نمیکنه….. Really Angry

 • Mohammad_18 گفت:

  باز جای شکرش باقیه منفجرش نکرده Snicker Snicker Snicker
  بعضیاجنبه ی همین سیستم ذغالیم ندارن به خدا Thinking Thinking Thinking

 • .Man. گفت:

  از بعضي دوستان خواهشمندم كمتر نظر كارشناسانه بدن Neutral