گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Galactic Civilizations III در 14 ماه مه عرضه می شود

۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۸

کمپانی Stardock امروز اعلام کرد که سومین نسخه از سری عناوین Galactic Civilizations به صورت رسمی در تاریخ چهاردهم ماه مه سال جاری روانه ی بازار خواهد شد. در این خبر رسمی منتشر شده از سوی کمپانی Stardock اعلام می شود که در بازی اشکال مختلف امپراتوری ها قرار دارند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

همانطور هم که اشاره شد در عنوان Galactic Civilizations III اشکال مختلف امپراتوری ها قرار دارند. امپراتوری های خود خواه که فقط به خودشان می اندیشند، امپراتوری هایی که بیشتر خوش گذرانی می کنند، امپراتوری های دیپلماتیک، امپراتوری های ایدئولوژیک و … در بازی وجود دارند که شما در این بین می توانید با همسایگانتان هم درگیر شده و جنگ های جذابی را رقم بزنید.

عنوان Galactic Civilizations III تا به این لحظه در بین بازی های سبک استراتژیک بزرگترین sandbox را دارد. کمپانی Stardock در این مورد گفت:

بازیکنان در عنوان Galactic Civilizations III ده ها ابزار مختلف در اختیار دارند که با آن ها می توانند تبادلات مختلف را با حکومت های دیگر انجام دهند. بازیکنان می توانند با سایر حکومت ها قطعنامه امضا کنند و یا با آن ها دشمنی کنند. هر منطقه ی بازی بسیاری وسیع است و شما خود را در برابر دنیایی بزرگ خواهید دید. مذاکرات بین حکومت ها و ایده های شما است که سرنوشت بازی را رقم می زند.

Galactic Civilizations III نسل جدید سری بازی های استراتژیک را با خود می آورد که به گفته ی سازندگان این نسخه ار بازی با موتور 64 بیتی ساخته می شود.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید