DiRT 4 در درایور های Nvidia مشاهده شد، آیا روز معرفی نزدیک است؟

۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۹

اطلاعات حاکی از آن است که نسخه ی بعدی سری مسابقات جذاب رالی DiRT در درایورهای کارت گرافیک Nvidia مشاهده شده است. این بدان معناست که ما باید منتظر خبر جدیدی از سوی کمپانی سازنده باشیم. امکان این وجود دارد که طی روزهای آتی شاهد معرفی رسمی نسخه ی چهارم سری عناوین DiRT باشیم. در بخش ۳D profile این کارت گرافیک، اعلام شده است که با یک بازی عالی رو به رو خواهیم بود. این موضوع نشان می دهد که آن ها قبلا بازی را مورد آزمایش قرار داده اند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

مسلما این خبر بسیار هیجان انگیز است و انتظارات طرفداران سری عناوین DiRT هم جذابیت خاصی به این موضوع می بخشد.

نام عنوان DIRT 4 به خوبی دیده می شود. آیا این به معنای عرضه ی نسخه ی چهارم این سری در آینده ای نزدیک است؟

نام عنوان DIRT 4 به خوبی دیده می شود. آیا این به معنای عرضه ی نسخه ی چهارم این سری در آینده ای نزدیک است؟

بدون شک DIRT در دست توسعه است. البته همچنان هم تا تایید رسمی باید منتظر ماند اما اگر کمی با خود فکر کنید می بینید که هیچ وقت نمی توان این را یک اشتباه برای این درایور خطاب کرد! پس احتمال صحت این موضوع بسیار زیاد است. تا قبل از این، کمپانی Codemasters اعلام کرده بود که به دنبال یک برنامه ریز گرافیکی برای نسخه ی بعدی DIRT است.

در یکی از فهرست های منتشر شده، Codemasters اظهار داشت:

Codemasters، یکی از بهترین سازندگان عناوین ریسینگ، برای گسترش سری عناوین DIRT به دنبال توسعه دهندگان است و از آن ها دعوت به همکاری می نماید.

در کنار این فهرست، Codemasters گفت که توسعه دهنده ی مورد نظر لازم است برای کار بر روی یک عنوان DIRT ی کوچک با آن ها کار کند.

Codemasters همچنین سخت در حال کار بر روی عنوان F1 2015 است. ممکن است که انتظار ها برای عنوان DiRT 4 بعد از عرضه ی عنوان F1 2015 به پایان رسند. عنوان DiRT 4 هم ممکن است که از همان موتور بازی سازی F1 2015 استفاده کند. البته هنوز برای گمانه زنی درمورد DiRT 4 خیلی زود است.

مطمئنا اطلاعات جدیدی در همایش بزرگ E3 2015 منتشر خواهند شد. بنابراین باید خود را برای هر اتفاقی آماده کنیم.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا دوست دارید DiRT 4 معرفی شود؟ در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید