GTA Online: راکستار اعلام کرد Social Club «هک نشده است»

۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶

شما ممکن است که در ورود به اکانت خود در Social Club با مشکلاتی مواجه شده باشید و با خود فکر کرده باشید که ممکن است جمعی از هکران به Social Club حمله کرده اند و در این شبکه اختلالاتی ایجاد کرده اند. بعد از پخش شدن این خبر، کمپانی راکستار در جواب به کاربران گفت که این فکر کاربران درست نیست و Social Club هک نشده است. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

در بیانیه ای که به تازگی توسط توسعه دهندگان منتشر شده است، آن ها توضیح داده اند که این شایعه درست نیست. آن ها گفتند که این پرتال در هیچ خطری نیست و مشکلاتی وجود ندارند و علت این اتفاقات وب سایت های دیگر بوده اند!

در جایی دیگر، آن های گفتند که اکانت های کاربران در وب سایت های دیگر به اشتراک گذاشته شده اند و این اطلاعات از وب سایت رسمی راکستار دزدیده نشده اند. معلوم است که راکستار می خواهد اعلام کند که سیستم امنیتی این وب سایت این قدرت را دارد که در برابر هکران مقاومت کند.

راکستار طی بیانیه ای اعلام کرد:

همانطور که دیروز هم اعلام شد، Social Club راکستار هک نشده است و مشکلی وجود ندارد. با این حال به نظر می رسد که بعضی از کاربران برای ورود به اکانت خود با مشکل مواجه شده و تلاش های آن ها به هنگام وارد کردن ایمیل و پسورد خود کار به جایی نبرده است. ممکن است که در دِیتابِیس سایت مشکلی وجود داشته باشد که بعید می دانیم این گونه بوده باشد.

بنابراین چرا کاربران GTA Online گزارش عدم ورود و مشکلات متعدد می دهند؟ پس مشکل کجاست؟

کمپانی راکستار اصرار دارد که مشکل از سایت این کمپانی نیست. راکستار می گوید توسعه دهندگان هم اکنون در تلاش اند تا آن اکانت های به اصطلاح هک شده را به صاحبان واقعی آن ها برگردانند:

برای اکانت های تحت تاثیر قرار گرفته، اعلام می کنیم ما آن ها را به صاحبان واقعی شان باز خواهیم گرداند. به عنوان یادآوری، وب سایت راکستار سیستم خوبی دارد و علت این اتفاق ها این است که این اکانت ها در وب سایت هایی دیگر به اشتراک گذاشته شده و پخش شده اند.

آیا شما هم با چنین مشکلاتی رو به رو شده اید؟ آیا شما هم جزو کسانی هستید که ادعا دارید سیستم Social Club هک شده است؟ در ادامه، نظرات خود را در این مورد با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید