لانچ تریلر بازی Assassin’s Creed Chronicles: China منتشر گردید

۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵

شرکت Ubisoft لانچ تریلر بازی Assassin’s Creed Chronicles: China را منتشر کرد. این عنوان فردا به طور رسمی عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده تریلر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بازی Assassin’s Creed Chronicles: China فردا بیست و دوم آوریل(مصادف با 1 اردیبهشت 1394) در آمریکای شمالی و اروپا برای پلتفرم های PS4 ، Xbox One عرضه خواهد شد; نسخه PC این بازی در سرتاسر جهان منتشر می گردد.

این بازی با قیمت 9.99 دلار عرضه خواهد شد و کسانی که Season Pass بازی Assassin’s Creed Unity را خریداری کرده اند، این عنوان را به رایگان دریافت خواهند کرد.

در حالی که منتظر انتشار بازی های Assassin’s Creed Chronicles: India و Assassin’s Creed Chronicles: Russia خواهیم نشست، می توانید لانچ تریلر بازی Assassin’s Creed Chronicles: China را مشاهده نمایید.

شما را دعوت به دیدن لانچ تریلر این بازی می کنیم.

[jwplayer mediaid=”219153″]

دانلود لانچ تریلر با کیفیت 720p | دانلود لانچ تریلر با کیفیت 480p

بازی Assassin’s Creed Chronicles: China یک عنوان 2.5 بعدی می باشد و توسط استودیو های Climax Studios و Ubisoft Montreal ساخته می شود. این بازی فردا برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد. این عنوان تنها دارای حالت تک نفره می باشد. انتشار این بازی را شرکت Ubisoft بر عهده دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید