نقد و بررسی ویدیویی نسخه ی PC عنوان GTA V را از اینجا تماشا کنید

۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۸

دیروز بود که تریلر مقایسه ای بین نسخه های نسل هشتمی و PC عنوان GTA V را بر روی سایت قرار دادیم و در آن تریلر، به خوبی برتری PC بر کنسول های نسل هشتم مشخص بود. اما حال پس از منتشر شدن نسخه ی PC این عنوان، وب سایت GameSpot نقد و بررسی ویدیویی این نسخه را انجام داده است که از شما دعوت می کنیم آن را در ادامه مشاهده کنید. برای دیدن تریلر به ادامه مطلب بروید.

نسخه ی اصلی بازی در ابتدا در سال ۲۰۱۳ برای کنسول های نسل هفتمیِ PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شد. از آن زمان طرفداران PC درخواست های مکرر خود را برای عرضه ی نسخه ی PC این بازی با راکستار در میان گذاشته اند و همواره خواهان این موضوع بوده اند. اما در نهایت بازی به PlayStation 4 و Xbox One و همچنین PC آمد.

در ادامه می توانید نقد و بررسی ویدیویی نسخه ی PC عنوان GTA V را مشاهده فرمایید:

[jwplayer mediaid=”218820″]

دانلود تریلر با کیفیت 720pدانلود تریلر با کیفیت 360p

Grand Theft Auto V عنوان پرآوازه ی کمپانی راکستار می باشد که در ابتدا برای کنسول های نسل هفتمی عرضه شد. اما پس از درخواست های مکرر، راکستار تصمیم گرفت این عنوان را برای رایانه های شخصی و همینطور کنسول های نسل هشتمی هم پورت کند. نسخه های نسل هشتمی بازی به موفقیت فوق العاده ای دست یافتند و هم اکنون دوستداران رایانه های شخصی هم در حال انجام آن هستند. نسخه ی PC بازی در روز ۱۴ آوریل سال جاری ( مصادف با ۲۵ فروردین ) منتشر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید