محتوای اضافه بازی Postal 2 به نام Paradise Lost امروز عرضه گردید + تریلر

۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۰
Postal 2 Paradise Lost

اول از همه این عنوان را با Portal 2 اشتباه نگیرید، زیرا این بازی Postal 2 نام دارد! امروز محتوای اضافه جدید بازی Postal 2 منتشر گردید. این محتوای اضافه برای نسخه سال 2003 نیست; بلکه برای نسخه Complete Edition می باشد. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده تریلر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

محتوای اضافه جدید این بازی، Paradise Lost نام دارد. در این محتوای اضافه بازیگر Dude – با صدای اصلی خود –  حضور دارد و دارای یک بخش تک نفره داستانی جدید و هم چنین محیط های جدیدی که می توانید با آزادی در آنها بگردید.

ویژگی های جدید دیگری نیز در این محتوای اضافه وجود دارند، از جمله: پشتیبانی از دسته بازی و  اسلحه ها ای که می توانید همزمان از دو عدد آنها استفاده کنید(dual-wielding guns). شما همینطور می توانید در بخش داستانی بازی را از طریق تصمیم های سلح آمیز یا تصمیم های خشن انجام دهید; بدین گونه که مانند یک دیوانه همه را در سر راه خود به قتل برسانید!

این بازی به تازگی در استیم برای حراج قرار گرفته و به قیمت 0.99 دلار فروش می رود. محتوای اضافه Paradise Lost نیز با تخفیف 15 درصدی به فروش می رود.

بازی  Postal 2  توسط استودیو Running with Scissors ساخته شده و در سبک شوتر اول شخص قرار دارد. این عنوان به طور رسمی در سال 2003 برای ویندوز عرضه شد. نسخه های GNU/Linux ،OS X و نسخه Mac OS در سال های بعد منتشر گردید.

شما را دعوت به دیدن تریلر منتشر شده از محتوای اضافه Paradise Lost دعوت می کنیم.

 [jwplayer mediaid=”218468″]

دانلود تریلر با کیفیت 720p | دانلود تریلر با کیفیت 360p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید