اولین آپدیت Grand Theft Auto V عرضه شد

۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۳

راکستار امروز به صورت رسمی اولین آپدیت نسخه ی کامپیوتری عنوان سبک جهان باز خود یعنی Grand Theft Auto V را منتشر کرد. این درحالی است که کمپانی راکستار هیچ گونه یادداشتی را همراه این آپدیت منتشر نکرده است که مشخص شود این آپدیت دقیقا چه مشکلاتی را برطرف می کند. اما حداقل ما مطمئنیم که بسیاری از مشکلاتی که گریبان گیر کاربران نسخه ی کامپیوتری این بازی شده بودند، با نصب این آپدیت رفع خواهند شد. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

همانطور هم که اشاره شد، این آپدیت 2 مشکل اساسی نسخه ی کامپیوتری عنوان Grand Theft Auto V را برطرف می کند. یکی از این مشکلات، که احتمالا شما هم به آن رو به رو شده اید، اخطار عدم ورود به بازی به دلیل مشکلات نرم افزاری است. مشکلی که Windows User Name bug نام گذاری شده و کاربران را بسیار اذیت کرده است. اما مشکل دیگری که در این مورد وجود دارد این است که بازی بیش از حد از قدرت CPU استفاده می کند! که این مشکل هم با این آپدیت برطرف خواهد شد.

این آپدیت هم اکنون در Social Club کمپانی راکستار و همچنین Steam برای دانلود در دسترس قرار گفته است.

در میان همه ی نسخه های بازی، نسخه ی PC با تاخیرهای پیاپی خود صبر طرفداران را لبریز کرد. تا اینکه سر انجام عنوان Grand Theft Auto V چند روز پیش توسط کمپانی راکستار برای پلتفرم PC بر روی Steam منتشر شد و مطمئنا باید هم طرفداران بعد از آن همه صبر و شکیبایی که برای انتشار بازی کشیدند، هم اکنون این گونه به بازی علاقه داشته باشند.

Grand Theft Auto V

 

Grand Theft Auto V عنوان پرآوازه ی کمپانی راکستار می باشد که در ابتدا برای کنسول های نسل هفتمی عرضه شد. اما پس از درخواست های مکرر، راکستار تصمیم گرفت این عنوان را برای رایانه های شخصی و همینطور کنسول های نسل هشتمی هم پورت کند. نسخه های نسل هشتمی بازی به موفقیت فوق العاده ای دست یافتند و هم اکنون دوستداران رایانه های شخصی هم در حال انجام آن هستند. نسخه ی PC بازی در روز ۱۴ آوریل سال جاری ( مصادف با ۲۵ فروردین ) منتشر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید