گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه های دیجیتالی نسل هشتمی The Witcher 3 زودتر در دسترس قرار خواهند گرفت

۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۲

حال که عنوان The Witcher 3: Wild Hunt گلد شده است یا به عبارتی کار ساخت آن به پایان رسیده است، این عنوان سبک open-world role-playing برای پیش خرید و همچنین پیش دانلود برای کاربران PlayStation 4, Xbox One و همچنین PC در دسترس است. استودیو CD Projekt Red، سازنده ی بازی، نه تنها برای دارندگان کنسول های نسل هشتمی که بازی را پیش خرید کرده اند یک تخفیف خوب را در نظر گرفته است، بلکه این استودیو اعلام می کند که کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند می توانند نسخه ی دیجیتالی بازی را زودتر از هر کسی و در ساعت 4 بعد از به وقت غرب آمریکا / 7 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز 18 ماه مه دریافت کنند. یعنی چندین ساعت قبل از انتشار رسمی بازی در 19 مه. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

البته هنوز هم مشخص نیست که آیا نسخه ی PC عنوان The Witcher 3: Wild Hunt نیز در روز 18 مه و در ساعت 4 بعد از به وقت غرب آمریکا در دسترس خواهد بود یا خیر. ما بعد از پیگیری این موضوع شما را با خبر خواهیم ساخت. به علاوه، برای اینکه بتوانید بازی The Witcher 3: Wild Hunt را چند ساعت زودتر تجربه کنید، لازم است که این عنوان را برای رایانه های شخصی و یا کنسول های نسل هشتمی پیش خرید کرده باشید. همچنین می توانید از تخفیفی 10 درصدی بهره مند شوید.

این به این معنی است کسانی که بازی را پیش خرید کرده باشند، به جای 60 دلار، 54 دلار را برای بازی پرداخت خواهند کرد.

The Witcher 3: Wild Hunt

 

اگر مستحضر اخبار بوده باشید، پس می دانید که حجم نسخه های مختلف بازی به تازگی اعلام شد. طی این خبر، اعلام شد که نسخه ی Xbox ONE بازی حدود ۳۰٫۴ GB حجم خواهد داشت. البته نسخه ی PlayStation 4 عنوان The Witcher 3: Wild Hunt، همانند نسخه ی PC این عنوان، به حدود ۳۵ GB حجم خالی بر روی هارد دیسک نیاز دارد.

تا قبل از این، آقای Damien Monnier، طراح ارشد بازی The Witcher 3، اعلام کرده بودند که قایق های موجود در بازی The Witcher 3: Wild Hunt انهدام پذیر هستند! به عبارتی، می توانید آن ها را از بین ببرید. اطمینان حاصل کنید که می توانید در اطراف سنگ ها مانور دهید! در حال حاضر تمام اعضای تیم CD Projekt Red سخت در حال کار بر روی The Witcher 3 هستند و طرفداران عنوان Cyberpunk باید فعلا منتظر باشند.

عنوان The Witcher 3: Wild Hunt در روز ۱۹ مه سال ۲۰۱۵ برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید