عنوان The Witcher 3 بر روی Xbox ONE حدود 25 گیگابایت حجم دارد

۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۴

بالاخره پس از گلد شدن رسمی عنوان The Witcher 3: Wild Hunt حجم آن هم بر روی پلتفرم های مختلف مشخص شد. امروز در لیست Xbox Store مشخص شد که عنوان The Witcher 3: Wild Hunt بر روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت حدود 25.15 GB حجم دارد. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

 

 

 

 

 

همانطور هم که در تصویر بالا مشاهده می کنید، عنوان The Witcher 3: Wild Hunt بر روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت حدود 25.15 GB حجم دارد.

البته مدتی پس از انتشار این خبر، کاربری به نام BecauseImBatman از N4G به اطلاع رساند که در واقع حجم این نسخه از بازی 30.4 GB است! او در این مورد گفت:

در ابتدا بازی 25.15 GB حجم دارد. اما پس از اینکه بازی را نصب می کنید، حجم آن به 30.4 GB تبدیل خواهد شد.

همانطور هم که در تصویر پایین مشاهده می کنید، بازی حدود 30.4 GB حجم خواهد داشت. این بدان معنی است که حجم نسخه ی Xbox ONE عنوان The Witcher 3: Wild Hunt از سایر نسخه ها بیشتر است.

جالب است بدانید که بعد از آن هم شعبه ی PlayStation Store در آمریکای شمالی طی اعلامیه ای بیان کرد که نسخه ی PlayStation 4 عنوان The Witcher 3: Wild Hunt، همانند نسخه ی PC این عنوان، به حدود 35 GB حجم خالی بر روی هارد دیسک نیاز دارد. این درحالی است که شعبه ی اروپایی این فروشگاه هنوز هم 50 GB را حجم نسخه ی PlayStation 4 این عنوان می داند.

تا قبل از این، آقای Damien Monnier، طراح ارشد بازی The Witcher 3، اعلام کرده بودند که قایق های موجود در بازی The Witcher 3: Wild Hunt انهدام پذیر هستند! به عبارتی، می توانید آن ها را از بین ببرید. اطمینان حاصل کنید که می توانید در اطراف سنگ ها مانور دهید! در حال حاضر تمام اعضای تیم CD Projekt Red سخت در حال کار بر روی The Witcher 3 هستند و طرفداران عنوان Cyberpunk باید فعلا منتظر باشند.

عنوان The Witcher 3: Wild Hunt در روز ۱۹ مه سال ۲۰۱۵ برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید