ساخت The Witcher 3 : Wild Hunt به پایان رسید : آخرین حماسه Geralt

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۶

CD Projekt RED امروز رسما اعلام کرد که مراحل ساخت The Witcher 3 : Wild Hunt به پایان رسیده است و به اصطلاح این عنوان گلد شده است. این خبر بدان معنی است که دیگر هیچ جزئیاتی به بخش داستانی و گیم پلی بازی افزوده نخواهد شد و بازی برای تکثیر و توزیع در خرده فروشی آماده است.

CD Projekt RED در این زمینه بیانه ای صادر کرده است :

ما در طول 3 سال گذشته به طور سخت بر روی این عنوان کار می کردیم. از اشراف فاسد در Novigrad تا هیولا های باستانی جنگل های عمیق، شهرهای شلوغ و پورت های رنگارنگ و مناظر نفس گیر، همگی در این بازی وجود دارند. ما به معنای واقعی کلمه هزاران ساعت برای تکمیل این عنوان وقت صرف کرده ایم و در حال حاضر می توانیم بگوییم که The Witcher 3 : Wild Hunt گلد شده است و مراحل ساخت آن به پایان رسیده است.

ازی از جایی آغاز می شود که با فرا رسیدن زمستان بر خلاف سال های پیشین شاهد یک زمستان آرام نخواهیم بود زیرا گروه Wild Hunt دست به شورش و آشوب زده اند و روستا ها و دهکده های مسیر راه خود را به آتش می کشند و مردم بیگناه را به قتل می رسانند. از طرف دیگر امپراتوری Nilfgaard نیز به پادشاهی شمالی حمله کرده است و  قصد دارد مردم رنج کشیده ی بخش جنوبی را به اسارت بگیرد. حال در این فضای وهم انگیز و ترس آلود که از هر سو بوی جنگ و خونریزی می آید تنها Geralt است که می تواند به این وضع سامان دهد ولی او نیز میان یک دو راهی سخت قرار گرفته است، اینکه با اشباح Wild Hunt که به دنبال او هستند مبارزه کند یا یک قهرمان باشد و سرزمین و مردمش را از چنگ امپراتوری غارتگر Nilfgaard نجات دهد.

عنوان The Witcher 3 : Wild Hunt در تاریخ 19 می ۲۰۱۵ ( 29 اردیبهشت ۱۳۹4) منتشر خواهد شد. همچنین تیم سازنده اعلام کرده در هفته ی آینده آخرین تریلر گیم پلی بازی قبل از انتشار نیز منتشر خواهد شد که در آن نسخه ی نهایی گرافیک و گیم پلی بازی قابل مشاهده است.

12345678910(27 رای, میانگین آرا 9٫59 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید