GTA V هم اکنون در صدر محبوب ترین بازی های Steam قرار دارد

۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۷

چند روز پیش بود که خبری مبنی بر دوم بودن عنوان GTA V در شبکه ی Steam بر روی گیمفا قرار گرفت. اما حال عنوان GTA V رقیب های خود را جا گذاشته و مقتدرانه بر صدر جدول محبوب ترین بازی های Steam قرار گرفته است. بدون شک نمی توان از این خبر تعجب کرد! چراکه موفقیت های GTA V آن قدر زیاد هستند که این چیزها دیگر عادی شده اند. اما رکورد جدیدی برای این بازی زده شده است که نشان می دهد GTA V بیشترین کاربر همزمان آنلاین را در شبکه ی Steam دارد ( البته بازی های Valve از این قاعده مستثنی هستند ). چیز جالبی است. اما آیا شما چیزی کمتر از این انتظار داشتید؟

نسخه ی اصلی بازی در ابتدا در سال 2013 برای کنسول های نسل هفتمیِ PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شد. از آن زمان طرفداران PC درخواست های مکرر خود را برای عرضه ی نسخه ی PC این بازی با راکستار در میان گذاشته اند و همواره خواهان این موضوع بوده اند. اما در نهایت بازی به PlayStation 4 و Xbox One و همچنین PC آمد.

اما در میان همه ی نسخه های بازی، نسخه ی PC با تاخیرهای پیاپی خود صبر طرفداران را لبریز کرد. تا اینکه سر انجام عنوان Grand Theft Auto V چند روز پیش توسط کمپانی راکستار برای پلتفرم PC بر روی Steam منتشر شد و مطمئنا باید هم طرفداران بعد از آن همه صبر و شکیبایی که برای انتشار بازی کشیدند، هم اکنون این گونه به بازی علاقه داشته باشند. آمار بازی فوق العاده اند.

Grand Theft Auto V رکورد دیگری زد!

 

بر اساس جدید ترین آمار منتشر شده، حدود 300,000 بازیکن به صورت همزمان در بازی Grand Theft Auto V از شهر لوس سانتوس دیدن کرده اند. این بدان معنی است که هم اکنون Grand Theft Auto V محبوب ترین بازی Steam است. تا قبل از این، رکورد بیشترین بازیکنان آنلاین مربوط به بازی Skyrim با 280,000 کاربر آنلاین بود که هم اکنون عنوان Grand Theft Auto V موفق شد این رکورد را هم بشکند.

البته این عنوان هنوز با Dota 2 که رکورد بیش از 777,000 آنلاین را دارد خیلی فاصله دارد!

Grand Theft Auto V عنوان پرآوازه ی کمپانی راکستار می باشد که در ابتدا برای کنسول های نسل هفتمی عرضه شد. اما پس از درخواست های مکرر، راکستار تصمیم گرفت این عنوان را برای رایانه های شخصی و همینطور کنسول های نسل هشتمی هم پورت کند. نسخه های نسل هشتمی بازی به موفقیت فوق العاده ای دست یافتند و هم اکنون دوستداران رایانه های شخصی هم در حال انجام آن هستند. نسخه ی PC بازی در روز ۱۴ آوریل سال جاری ( مصادف با ۲۵ فروردین ) منتشر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید