استودیو 2K Australia بسته شد

۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲

استودیو 2K Australia، مسئول ساخت عناوین پر طرفداری همچون Borderlands: The Pre-Sequel و Bioshock 2، بسته شد. به گزارش وب سایت Kotaku بعد از بسته شدن این استودیو تمامی دست اندرکاران برکنار شدند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

در سال 2002 بود که این استودیو بنا شد. در آن زمان نام این استودیو Irrational Canberra بود. حدود 5 سال بعد و در سال 2007 نام این استودیو به 2K Australia تغییر پیدا کرد. بدون شک بازیکنان زیادی این استودیو را می شناسند. استودیویی که با بازی هایی همچون The Bureau: XCom Declassified, SWAT 4 و Tribes: Vengeance خود را بر سر زبان ها انداخت. 2K Australia یکی از فعال ترین استودیو های این کشور بود که لقب ” ناشر بزرگ ” را به خود اختصاص داده بود.

این اتفاق بدان معناست که دیگر هیچ گونه همکاری از سوی این استودیو با بازی سازهای بزرگ انجام نخواهد گرفت. کشور استرالیا استودیوهای بازیساری مستقل زیادی دارد اما علت بسته شدن آن ها ناتوانی مالی است. چراکه در استرالیا مخارج و مالیات ها زیاد هستند و بسیاری از استودیوها قادر به پرداخت آن ها نیستند و این یکی از علت های اصلی بسته شدن 2K Australia می باشد.

Swat4 را که به یاد دارید؟

2K Australia در این مورد گفت:

هم اکنون اعلام می داریم که ما گام هایی برای تعطیلی استودیوی خود را آغاز کرده ایم. برای بهبود بخش کاری تیم خلاق خودمان، این کار لازم بود. به دلیل مالیات های سنگین و خرج و مخارج زیاد اقدام به بستن استودیو 2K Australia کرده ایم.

2K در ادامه از تیم خود سپاس گذاری کرد و گفت:

از تیم خود برای پیاده سازی پروژه های متعدد بسیار سپاس گذاریم و برای به دست آوردن فرصت های شغلی به آن ها کمک خواهیم کرد.

همه تحت تاثیر قرار گرفته اند!

نظر شما در این مورد چیست؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید