لیست امتیازات نسخه ی PC عنوان GTA V منتشر شد | تکرار موفقیت با طعمی شیرین تر [آپدیت]

۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۵

پس از گذشت مدت ها بالاخره نسخه ی کامپیوتری عنوان GTA V هم منتشر شد. بعد از عرضه ی موفق نسخه های نسل هفتمی، راکستار، سازنده ی بازی، تصمیم به عرضه ی نسخه های نسل هشتمی و کامپیوتر ی بازی گرفت. نسخه های نسل هشتمی این عنوان نیز نمرات بسیار عالی کسب کردند. اما حال، نمرات نسخه ی کامپیوتری بازی منتشر شده است که حرفی برای گفتن باقی نمی گذارند! برای دیدن اولین نمرات عنوان GTA V به ادامه مطلب رجوع کنید.

Grand Theft Auto V عنوان پرآوازه ی کمپانی راکستار می باشد که در ابتدا برای کنسول های نسل هفتمی عرضه شد. اما پس از درخواست های مکرر، راکستار تصمیم گرفت این عنوان را برای رایانه های شخصی و همینطور کنسول های نسل هشتمی هم پورت کند. نسخه های نسل هشتمی بازی به موفقیت فوق العاده ای دست یافتند و هم اکنون دوستداران رایانه های شخصی منتظر هستند تا بازی برای این پلتفرم منتشر شود. نسخه ی PC بازی در روز ۱۴ آوریل سال جاری ( مصادف با ۲۵ فروردین ) منتشر خواهد شد.

تا به این لحظه دو وب سایت Gameblog.fr و همچنین Attack of the Fanboy نمرات نسخه ی کامپیوتری بازی را منتشر کرده اند که هر دوی آن ها نمره ی 100 را لایق بازی دانسته اند.

 

VideoGamer: 100 ( جدید )

Eurogamer Poland: 100 ( جدید )

Gameblog.fr: 100

Attack of the Fanboy: 100

Eurogamer Poland: 100

Meristation: 100

3DJuegos: 95

Merlin’in Kazanı (Turkey): 95

Cheat Code Central: 86 ( جدید )

 

 

GTA V همچنان ناکام در گرفتن نمره ی کامل!

برای دیدن اولین تریلر رسمی منتشر شده ار نسخه ی PC بازی Grand Theft Auto V، اینجا کلیک کنید. نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید