شوتر جنگ ویتنام، Men of Valor به تصاحب Nordic Games درآمد

۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱

با توجه به بیانیه ی ناشر، Nordic Games شرکت سوئیسی که حقوق بازی Red Faction ،Darksiders و مستقلات دیگری را در سال 2013 از THQ خریداری کرده است اکنون مالک برند Men of Valor می باشد.

Men of Valor شوتر شخص اول سال 2004 می باشد که در طی جنگ ویتنام به وقوع می پیوندد. در سال 2015 این بازی توسط استودیویی که در سال 2002 بر روی بازی Medal of Honor: Allied Assault نیز کار می کرد، ساخته و توسط Vivendi منتشر شد.

آقای Reinhard Pollice مدیر کسب و کار و توسعه محصولات Nordic Games گفته است: «با اضافه شدن این Ip، کلکسیون شوتر ما با این بازیِ کلاسیک واقعی اغنا شده است. داشتن بخشی از تاریخ FPS در بین محصولاتمان حس فوق العاده ای دارد. بازی های سال 2015 سازندگان با استعداد بسیاری را نشان داد از جمله بنیان گذاران Infinity Ward و Respawn Entertainment در میان سایرین، که با بازی هایشان ژانر شوتر شخص اول را شکل دادند.»

Nordic Games در ایمیلی گفته است که هنوز برای اعلام برنامه هایش برای Men of Valor آماده نیست.

علاوه بر حقوق مالکیت Darksiders و Nordic ،Red Faction هم چنین de Blob، MX Painkiller، U Draw، Titan Quest،Supreme Commander و علامت تجاری THQ را در لیست سهامش دارد. ناشر امسال تایید کرده است که برنامه دارد نسخه ی بازسازی شده Darksiders 2 را به نسل حاضر کنسول ها بیاورد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید