اطلاعاتي مخفي در تيزر منتشر شده از Black Ops 3 وجود دارد

۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۶

شايد تيزر منتشر شده از Black Ops 3 نشان دهنده ي گيم پلي و درون خود بازي نباشد ولي، امكان اين وجود دارد كه در اين تيزر به چند مكان كه در دنياي بازي و دنياي واقعي مشترك مي باشد، اشاره شده باشد. در ادامه خبر با ما همراه باشيد تا از اطلاعات مخفي درون تيزر Black Ops 3 آگاه شويد.

اينطور كه به نظر مي رسد Treyarch در تيزري كه از Black Ops 3 منتشر كرده است، به مكان هايي از دنياي واقعي اشاره داشته است.

Th3-Chronikk، كاربر انجمن Se7enSins، در تيزر منتشر شده از Black Ops 3 دو مكان در دنياي واقعي را پيدا كرده است.ج و يافته هاي خود را در اختيار همگان قرار داده است.

اولين مكاني كه در اين تيزر پيدا شده است، به پلي به نام ٦ام اكتبر كه در شهر كايرو كشور مصر قرار دارد اشاره مي كند. نام اين پل به بزرگداشت جنگي كه در سال ١٩٧٣ رخ داده است گذاشته شده است و امكان اين وجود دارد كه اين جنگ، رخدادها و مكان هاي مربوط به آن به بخش هايي از بازي Black Ops 3 اشاره اي داشته باشند و يا يكي از رويدادهاي بازي در اين پل و يا مكان هاي مرتبط با آن اتفاق بيافتد.

در پايين مي توانيد تصويري كه به اين موضوع اشاره مي كند را مشاهده نماييد.

همينطور در تيزري كه منتشر شد به شهر زوريخ در كشور سويس(خيابان Schanzengasse ١٤، پلاك ٨٠٠١)  نيز اشاره اي شده است.

در پايين مي توانيد تصويري كه به اين موضوع نيز اشاره اي مي كند را مشاهده نماييد.

 

Call of Duty: Black Ops 3 در ٢٦ام آوريل براي اولين بار رونمايي مي شود.

نظر شما در اين باره چيست؟ آيا شما هم چنين نظري داريد و فكر مي كنيد داستان Black ops 3 مثل داستان نسخه هاي قبل سري Black Ops مرموز مي باشد؟

نظراتتان را با ما به اشتراك بگذاريد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید