زیرنویس فارسی کنفرانس های E3 2012 + زیرنویس کنفرانس EA

۲۷ تیر ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۰

همانطور که پیش از این وعده داده بودیم، زیر نویس فارسی تمامی کنفرانس های نمایشگاه  E3 2012 را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که در این قسمت می توانید آن ها را به همراه ویدئو کنفرانس ها با کمترین حجم ممکن دانلود کنید.

زحمت تهیه زیرنویس ها با آقای کامران تاجیک بود که با وجود مشغله زیاد، این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دادند. از همین جا از آقای تاجیک سپاسگزاری میکنیم و برایشان آرزوی موفقیت داریم.

برای دیدن کنفرانس ها با زیرنویس می بایست ابتدا نرم افزار Kmplayer را از این قسمت دانلود کنید و ویدئو کنفرانس را با این برنامه پخش کنید سپس فایل زیر نویس را که بصورت Zip شده است دانلود کنید؛ این فایل Zip دارای دو فایل با نام های VobSub.idx و  VobSub.sub است، این دو فایل را در داخل یک پوشه کپی کنید در آخر فقط باید با استفاده از Drag بر روی ویدئو در حال پخش و یا با استفاده از Load Subtitle در تنظیمات برنامه فایل VobSub.idx بر روی ویدئو بارگذاری کنید و ویدئو ها را با زیر نویس مشاهده کنید.

پوزش ما را به خاطر تاخیر به وجود آمده در ارائه زیرنویس ها پذیرا باشید؛ مطمئنا حجم نسبتا بالای کار و تلاش برای ارائه بهترین کیفیت باعث این تاخیر شد تا بتوانیم به بهترین نحو زیرنویس ها را در اختیار شما بگذاریم.

با تشکر از همه نویسنده ها و خوانندگان که در E3 امسال هم به مانند سال قبل پشتیبان ما بودند.

دانلود کنفرانس مایکروسافت

دانلود زیرنویس کنفرانس مایکروسافت

دانلود کنفرانس سونی

دانلود زیرنویس کنفرانس سونی

دانلود کنفرانس نینتندو

دانلود زیرنویس کنفرانس نینتندو

دانلود زیرنویس کنفرانس یوبی سافت

دانلود زیرنویس کنفرانس الکترونیک آرتز EA

رمز فایل ها : gamefa.com

فروش پکیج کامل E3 با همکاری گیمفا و بازی تاپ

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید