گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه ای بزرگ : Red Dead Redemption 2 در راه است

۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۱

همگان با عنوان Red Dead Redemption تقریبا آشنایی دارند. یک وسترن جهان آزاد از راکستار که با دنیای پویا و داستان و گیم پلی جذاب خود خیلی سریع توانست جای خود را در میان طرفداران باز کند و به بخشی از خاطرات آنان بدل شود. کیفیت بالای بازی این امید را به طرفدارانش می داد تا به نسخه ی دوم بازی بیندیشند اما راکستار همانند همیشه سکوت پیشه کرد و هیچگاه سخنی از از ساخت نسخه ی دوم بازی نداد.اما از اواسط سال 2014 بود که شایعات درباره ی ساخت نسخه ی دوم بازی شدت گرفت و حتی برخی از منابع غیر رسمی اعلام کردند که بازی در سال 2015 به طور رسمی معرفی خواهد شد اما باز هم راکستار واکنشی به این شایعات نشان نداد. لحظاتی پیش یکی از کاربران سایت مشهور Reddit که به لیک کردن اطلاعات عناوین بزرگ شهرت دارد، اطلاعاتی از نسخه ی دوم این بازی منتشر کرد. وی که با نام کاربری AnonDN1978 در این سایت حضور دارد، اعلام کرده که یکی از اعضای سابق تیم راکستار بوده است و اطلاعاتی از Red Dead Redemption 2 در اختیار دارد. وی اشاره کرده است که بازی در همان منطقه ای که نسخه ی اول رخ داد، ادامه خواهد داشت با این تفاوت که 12 سال پیش از داستان نسخه ی اول روایت می شود:

دو شخصیت اصلی بازی Irish و Seth نام دارند. Irish در ایرلند متولد شده است و زمانیکه 15 ساله است به آمریکا مهاجرت می کند. زمانی که وی در بازی حضور دارد دارای 21 سال سن است. Seth از کانزاس سیتی است و به عنوان یک تحویل دار در بانک مشغول به کار است. او سپس از یک گنج اخباری می شنود و با استفاده از پس انداز زندگی اش، خانواده اش را به ایالت تگزاس و شهر Tumbleweedمنتقل می کند. تراژدی های اصلی داستان بازی نیز حول محور شخصیت Seth رخ می دهد. او در طول بازی همسر، فرزندان و خانه و اموالش را برای یافتن گنج از دست می دهد.

سومین شخصیت بر اساس قابلیت های بخش چند نفره ی GTA V به وجود آمده است. در واقع شخصیت سوم در بازی خود بازیکنان هستند که باید کاراکتر خود را در بازی بسازند و او را آماده کنند. در بازی توانایی سفارشی سازی اسب نیز وجود دارد و تنوع گسترده ای به بازی داده است. هنوز جزئیاتی از موارد شخصی سازی اسب وجود ندارد اما در حال حاضر رنگ، زین و اجسامی که اسب حمل می کند قابل شخصی سازی است. شما همچنین می توانید خانه ی امنی خریداری کنید و آن را شخصی سازی نمایید.

تعداد زیادی ماموریت جدید و عجیب و غریب در بازی وجود خواهد داشت و حدود 30 ماموریت داستانی برای دو شخصیت Irish و Seth در بازی وجود دارد. کاراکتر سوم که خود بازیکنان آن را می سازند قابلیت دخالت در بخش داستانی را دارد اما نمی توان با آن ماموریت های داستانی را انجام داد. او به عنوان یک تفنگدار برای Irish و Seth استخدام خواهد شد و به این ترتیب داستان این سه شخصیت به هم گره می خورد. شخصیت سوم یعنی خود شما، می توانید به راحتی در محیط بازی گردش کنید اما Irish و Seth دو شخصیت اصلی بازی خواهند بود. شما در بازی بسیاری از شخصیت های نسخه ی اول بازی نظیر Bonny Macfarlane جوان، Sherriff و حتی John Marston را مشاهده خواهید کرد البته وی در آن زمان هنوز در باند سرقت خود حضور دارد.

یکی از بخش های جدید بازی، سیستم تشکیل دادن باند است. شما می توانید در باند های مختلف عضو شوید یا می توانید برای اجرای قانون در شهر های خاصی دست به کار شوید اما این انتخاب کار شما برای اعمال مجرمانه نظیر سرقت را محدود می کند. شما ممکن است در یکی از سرقت ها شکست بخورید و تمام دارایی های خود را از دست بدهید. در حال حاضر در هر باند 4 الی 8 نفر میت وانند حضورد اشته باشند و همراه با هم ماموریت های مشارکتی خاصی را که در بازی وجود دارد، انجام دهند.

همچنین این فرد اظهار کرد که شایعات درباره ی Bully 2 دروغ است و راکستار هیچ تصمیمی برای ساخت این عنوان ندارد. وی همچنین اضافه کرد که این عنوان سه سال و نیم در دست توسعه بوده است و قرار است E3 2015 معرفی شد یک عنوان مولتی پلتفرم است. همین نکته ی اظهارات او می تواند دلیلی بر دروغ بودن کل گفته های او باشد زیرا راکستار هرگز در E3 هیچ نمایشی نداشته است.

عنوان Red Dead Redemption یکی از عناوین مشهور راکستار می باشد که در ۱۸ می سال ۲۰۱۰ بر روی PS3 و Xbox 360 منتشر شد و توانست از دیدگاه بسیاری از سایت ها، عنوان برترین بازی سال را کسب کند. داستان بازی پیرامون یک خلافکار به نام John Marston بود که در دوران غرب وحشی دست به سرقت می زد. وی به همراه سه دوست خود به این کار می پرداخت اما در یکی از سرقت ها دوستانش او را راه کردند و وی پس از آن تصمیم گرفت این کار را کنار بگذارد و زندگی شرافتمندانه ای را آغاز کند ولی دیری نگذشت که ماموران دولتی او را دستگیر کرده و از وی خواستند که دو دوست خود که اکنون به خلافکاران برجسته ای در غرب وحشی تبدیل شده بودند را تحویل آن ها بدهد. داستان John Marston پیرامون تلاش های John برای دستگیری دوستان سابقش و ادامه ی یک زندگی عادی بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید