دانلود بازی ایرانی کبریت سوخته

۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۳

بازی کبریت سوخته توسط مهدی گنجه زادگان برای مبارزه با ظلم و ستم و حمایت از مظلومین جهان ساخته شده است، در این بازی ماجرای یک انسان را شاهد هستیم که با نیروهای ماورالطبیعه ای که خالق او در اختیار او قرار داده می خواهد ظلم و ستم را یک بار برای همیشه نابود کند، داستان بازی دنیایی سرشار از ظلم و ستم را نشان می دهد که خلایقش به شدت حرص برتری جویی و مال و منال دو روزه ی آن را می خورند، این بازی برای اعلام بیزاری از دنیای فانی و آرزوهای خام آن ساخته شده است بطوری که تمام عالم و خود دنیا قصد تحریک این انسان را دارند و دنیا تمام ثروت و سلطنت خود را به این فرد می بخشد و با نهایت قدرت در برابر هدف او ایستادگی می کند تا او را نابود نکند چون هدف این فرد نابودی دنیای ظالم هست اما این فرد از این دنیای سرشار از ظلم می گذرد و پا روی خواسته های خود می گذارد.


داستان بازی روایت فردی است که از شدت سنگینی غم بیش از حد او کره ی زمین سقوط می کند و وارد سیاه چاله ای مهیب می شود و در دورترین نقاط هستی سفر می کند؛ اگر چه بازی دارای تخیل نیز هست اما کبریت سوخته نمادی از ایستادگی در برابر ظلم و ظالم را دارد و هدفی واقعی و جذاب را داراست. خلقت با یک انفجار عظیم بوجود آمد، حال این کبریت می خواهد این دنیای ظالم را با شعله ی کوچک خود در انفجاری عظیم دیگر نیست و نابود کند و ظلم را ریشه کن کند، دنیا در این بازی یک موجود واحد زنده بنظر می رسد که مدام مانع کبریت می شود و او را می فریبد. تمام انسان ها از شدت بد بودن تبدیل شدند به موجوداتی شرور و غیر انسانی در این بین کبریت بعد از 60 میلیون سال به عشق خود می رسد و به ظاهر از نابودی دنیای ظالم منصرف می شود اما آیا او واقعا دنیا را نابود می کند و یا بخاطر عشق خود از این کار دست می کشد؟

 

 

 

گیم پلی بازی خلاقانه طراحی شده است و برای اتمام بازی به 8 ساعت زمان نیاز است. سبک بازی اکشن ماجراجویی هست و بازی گرافیک خاصی را داراست، انسانی که روح خود را به یک کبریت فروخته است، کاراکتر اصلی بازی فقط یک کبریت هست اما این یک کبریت معمولی نیست کبریت سوخته دارای 7 نوع قدرت خاص و ماورایی هست که هر قدرت رنگی خاص به شعله ی کبریت می بخشد که با آن می تواند کارهایی عجیب انجام دهد. برای مثال رنگ آبی قدرت آب هست و وقتی کبریت از این قدرت استفاده کند دیگر با آب خاموش نمی شود و حتی می تواند زیر آب شنا کند. قدرت طبیعت برای مخفی کاری هست. قدرت خون برای مبارزات و دفع خطر، قدرت پرواز،قدرت خلقت، قدرت نور، قدرت رعد، نیز از سایر قدرت های کاربردی این کاراکتر هست، همچنین شعله های این کبریت بسیار زیبا به هر شکلی که بخواهد تبدیل میشوند، بال، هلیکوپتر، داس، درخت، تفنگ، مار، دست، طناب، شمشیر، چتر، قلب و … سایر تبدیل ها که برای رد کردن مراحل و معماهای بازی و مبارزات به آنها نیاز دارید. لازم به ذکر است که همه چیز این بازی ایرانی فقط توسط یک نفر در مدت سه ماه  ساخته شده است و هدف بازی ایجاد تاثیرات مفید در زندگی بشر و سرنگونی ظلم و ستم هست، این بازی به زبان فارسی گویندگی شده است و دارای زیر نویس فارسی و انگلیسی است،

 

دانلود ویدیوی بازی

 

دانلود بازی در چهار پارت :

http://s6.picofile.com/file/8179245200/Match_Parch_part1.rar.html

http://s6.picofile.com/file/8179252600/Match_Parch_part2.rar.html

http://s4.picofile.com/file/8179256726/Match_Parch_part3.rar.html

http://s4.picofile.com/file/8179258584/Match_Parch_part4.rar.html

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • محمد گفت:

  این بازی رو الان (با هزار بدبختی !) تموم کردم
  دو سه جا خیلی عالی بود
  واقعا دست مریضاد
  چون فانتزی بود با باگ های علمی کار ندارم ، دو سه جا رم گیر کردم (گمونم باگ بازی بود) که از منو رفتم مرحله بعد
  در کل نکات مثبت زیادی داشت
  خصوصا چند تا از نماد گزاری ها ، مثلا خورشید (به عنوان محور گردش زمین) به صورت سکه در آوردی ، تازه اونم سکه 25 تومنی ، منظور دنیایی که محورش پوله
  که خودش بی ارزشه اما همون سکه 25 تومنی خودش نماد یه چیز بی ارزشه . ینی از این تشبیهات خیلی حال کردم صد در صد هوشیارانه و خیلی ظریف اینا رو قرار دادی. ادامه بده !

  0
  0