اطلاعات جدیدی از عنوان The Witcher 3 منتشر شد | جزیره به جزیره شنا کنید!

۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۷

CD Projekt RED، سازنده ی عنوان The Witcher 3: Wild Hunt، طی خبری اطلاعات جدیدی را از این عنوان منتشر کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازیکنان The Witcher 3 علاوه بر اینکه می توانند در سرزمین اصلی بازی بگردند، می توانند از جزیره ای به سمت دیگری شنا و یا حتی کشتیرانی کنند. برای خواندن اطلاعات تکمیلی به ادامه مطلب رجوع کنید.

آقای Jakub Szamałek، نویسنده ی بازی The Witcher 3، طی مصاحبه ای که با یکی از رسانه های روسیه ای انجام داده است، گفته است در این بازی هر جزیره اسرار مربوط به خود را دارد. ایشان در ادامه افزود که در بازی حدود 5 جزیره ی بزرگ و تقریبا به همان تعداد جزیره ی کوچک وجود دارند که گشت و گذار را برای شما جذاب می کنند. از ویژگی های بخش شنای بازی هم این است که شما می توانید حتی در زیر آب هم شنا کنید. ایشان توضیح می دهد:

 

علاوه بر اینکه می توانید در The Witcher 3 با قایق ها و کشتی ها دریا ها را بپیمایید، می توانید در زیر آب هم شنا کنید. با شنای زیرآبی می توانید به محل هایی بروید که در زیر آب قرار دارند و در خشکی غیر قابل دسترسی هستند.

ما پنج جزیره ی بزرگ و به همان مقدار جزیره ی کوچک را برای بازی طراحی کرده ایم. البته هنوز هیچ تصویر یا اطلاعاتی را از آن ها به مردم نشان نداده ایم.

شما مکان های زیادی را در بازی خواهید دید که یکی به یکی می توانید آن ها را کشف کنید. از جمله ی این مناطق می توان به ویرانه های باستانی، ساختمان های خالی از سَکَنه، غارها و … اشاره کرد. هر یک از این مناطق طراحی جذاب و منحصر به فردی دارند و این کار را برای بازیکنانی که می خواهند به آن جا بروند جذاب می کند.

بسیاری از این مناطق با داستان «گرالت» مرتبط هستند، در حالی که در پشت بسیاری از آن ها رازهای نهفته ای وجود دارد. به طور کلی هر منطقه ای داستان به خصوصی دارد. تیم ما دنیای گرالت را به خوبی ساخته است. مطمئن باشید با عنوانی جذاب رو به رو هستید.

علاوه بر این، استودیوی سازنده ی بازی یعنی CD Projekt Red قبلا اعلام کرده بود که بازی The Witcher 3 با رزولوشن عالی ۱۰۸۰p بر روی کنسول PlayStation 4 اجرا می شود. کاربران Xbox One مجبور هستند بازی را با کیفیت ۹۰۰p تجربه کنند. البته کیفیت بازی بر روی Xbox One از ۷۲۰p، که قبلا CD Projekt Red اعلام کرده بود، بهتر است.

عنوان The Witcher 3: Wild Hunt برای انتشار در نوزدهم ماه مه برنامه ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید