نام Hideo Kojima به برخی از بازی های Metal Gear Solid برگشت

۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۴

چند روز پیش بود که خبر پاک شدن اسم آقای Hideo Kojima از روی کاور ها و باکس آرت های تمامی عناوین Metal Gear Solid در فضای مجازی پخش شد. اما حال اعلام شده است که نام ایشان دوباره بر روی کاور بازی ها به چشم می خورد. حتی به عنوان ” دروغ آوریل ” خبر جدا شدن آقای Kojima از کونامی هم پخش شد که در نهایت معلوم شد صحتی ندارد. بنابراین آقای Hideo Kojima فعلا در کونامی ماندگار است. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

کمپانی کونامی امروز دوباره نام آقای Hideo Kojima را به وب سایت Metal Gear Solid games بازگرداند. کونامی بعد از برخی اتفاقات، نام آقای Hideo Kojima را از روی تمام عناوین سری Metal Gear Solid پاک کرده بود. وب سایت Videogamer با هوشیاری خود موفق شده است که به این موضوع پی ببرد. این وب سایت عکس هایی را تهیه کرده که در آن ها مشخص می شود نام آقای Hideo Kojima به برخی از عناوین این سری بازگشته است.

حال دیگر بر روی کاور عناوین Metal Gear Solid: The Legacy Collection و همینطور Metal Gear Solid 3: Snake Eater 3D نام آقای Hideo Kojima ربه چشم می خورد.

اما همانطور هم که در تصاویر می بینید، هنوز اسم آقای Hideo Kojima بر روی کاور عناوین Metal Gear Solid: Ground Zeroes و Metal Gear Solid: The Phantom Pain دیده نمی شود. در ادامه می توانید تصاویر مربوطه را مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید