Assassin’s Creed با سه گانه ی جدید به چین، هند و روسیه می رود

۱۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۳

سری Assassin’s Creed: Chronicles کمپانی یوبی سافت هم اکنون با سه گانه ی جدید، استارت خورده است. اولین قسمت بازی با قیمت 10 دلار برای انتشار در روز 21 آوریل برنامه ریزی شده است. برای دیدن تصاویر، تریلر و جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

ناشر سری بازی های Assassin’s Creed امروز اعلام کرد که سری 2.5 بعدی Assassin’s Creed: Chronicles هم اکنون پذیرای سه عنوان جدید از این سری، در دوره های زمانی متفاوت، می باشد. اولین عنوان از این سه عنوان جدید، Assassin’s Creed Chronicles China می باشد که قبلا درمورد آن صحبت هایی انجام گرفته بود. دو عنوان بعدی در کشورهای هندوستان و روسیه به وقوع خواهند پیوست.

در هر یک از این عناوین شما به دنبال یک Assassin معروف خواهید بود. شما می توانید جزئیاتی از گیم پلی و داستان بازی را در تریلر منتشر شده مشاهده کنید.

Assassin’s Creed: Chronicles

در Assassin’s Creed Chronicles China شما در نقش فردی به نام Shao Jun ظاهر خواهید شد. کسی که برای اولین بار در Assassin’s Creed Embers دیده شد. این عنوان در زمان سقوط سلسله ی Ming به وقوع می پیوندد.

Assassin’s Creed Chronicles India و Assassin’s Creed Chronicles Russia بازیکنان را در تقش شخصیت هایی به نام Arbaaz Mir و Nikolaï Orelov قرار خواهند داد. Assassin’s Creed Chronicles India دوران سیاه امپراطوری Sikh در هند و Assassin’s Creed Chronicles Russia کشور روسیه را پس از انقلاب سرخ کبیر در ماه اکتبر به تصویر می کشند.

یوبی سافت گفت هر سه عنوان Assassin’s Creed Chronicles از قابلیت های منحصر به فرد و جذابی همچون سبک هنری، داستانی جذاب، شخصیت قهرمان، قابلیت سوت زدن، مخفی شدن و … پشتیبانی خواهند کرد. اما به نحوی داستان هر سه عنوان به هم گره خورده است.

به گزارش وب سایت GameSpot، عنوان Assassin’s Creed Chronicles China در تاریخ 21 آوریل سال جاری برای Xbox One و PlayStation 4 و PC با قیمت 10 دلار عرضه خواهد شد. البته کسانی که DLC pass عنوان Assassin’s Creed Unity را در اختیار دارند می توانند که به صورت کاملا رایگان این عنوان را دریافت کنند.

به دنبال Assassin’s Creed Chronicles China نسخه های هند و روسیه هم منتشر خواهند شد اما تاریخ انتشار دقیقی برای این دو، در دسترس نیست. به علاوه اعلام شده است که یوبی سافت بعد از انتشار هر سه، این عناوین را در بسته ی نرم افزاری ویژه ای منتشر خواهد کرد.

سری Assassin’s Creed Chronicles توسط Climax Studios و با همکاری یوبی سافت ساخته می شود.

گمانه زنی ها درمورد نسخه ی بعدی این سری با نام Victory مدتی است بر سر زبان ها افتاده است. در ادامه می توانید تریلر معرفی Assassin’s Creed Chronicles China را مشاهده کنید:

 [jwplayer mediaid=”214633″]

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

دانلود تریلر با کیفیت HDدانلود تریلر با کیفیت SD


0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید