گیفت کارت
گیفت کارت

پروژه ی Super Mario 64 HD از طرف Nintendo اخطار دریافت کرد!

۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۶

چندی پیش بود که خبر ساخت مرحله ی اول بازی Super Mario 64 را بر روی سایت قرار دادیم. آقای Roystan Ross موفق شده بود با استفاده از موتور بازی سازی Unity، اولین مرحله عنوان Super Mario 64 را باز سازی کند. هم اکنون شرکت Nintendo با صدور اخطاری خواستار توقف پروژه ی Super Mario 64 HD شده است. این پروژه به کاربران این توانایی را می داد تا مرحله ی اول Super Mario 64 را بر روی مرورگر خود بازی کنند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

علاوه بر نسخه ی قابل اجرا بر روی مرورگر، نسخه ی دانلودی بازی هم در دسترس قرار گرفته بود. البته این بازی هیچ گونه جنبه ی مالی ای برای سازنده ی بازی، آقای Roystan Ross، نداشت. به هر حال، این خبر زیاد هم شگفت انگیز نیست; چراکه Nintendo اعلام کرده است که حقوق این کمپانی، پایمال شده است.

در ادامه هم می توانید تریلری از این پروژه را ببینید:

[jwplayer mediaid=”214563″]

سازنده ی این نسخه، آقای Roystan Ross، اذعان داشت که کار جالبی انجام داده است. او گفته بود که فعلا تصمیمی برای ساختن مراحل دیگر بازی و همچنین رفع بعضی باگ های موجود در بازی ندارد. اما ایشان اعلام کرده بود که در صورتی که این باگ ها برای کاربران مشکل ساز شوند ( مثلا بازی کرش کند و یا رفع باگ ها کار سختی باشد ) دست به کار خواهند شد.

اما هم اکنون با پیش آمدن چنین اتفاق ناخوشایندی، ایشان به سرعت لینک های بازی را از صفحه ی اصلی پاک کرد. بنابراین، دیگر نمی توانید این بازی را تجربه کنید!

می توانید در ادامه، تصویری از اخطاریه ی Nintendo را مشاهده بفرمایید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید