مسابقات قهرمانی Call of Duty به پایان رسید | قهرمان مشخص شد

۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۴

طی آخر این هفته، مسابقات قهرمانی هیجان انگیز Call of Duty به پایان رسید و در نهایت برنده امسال هم مشخص شد. در این مسابقات تیم های غیر آمریکایی در بازی حضور داشتند و در میان همه ی آن ها Denial موفق شد مقام قهرمانی را کسب کرده و جایزه ی 400 هزار دلاری را ازآن خود کند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

Denial که یکی از مدعیان به شمار می رفت، با قدرت تمام تمامی حریف هایش را از پیش روی برداشت و به مقام قهرمانی دست یافت و جایزه ی 400 هزار دلاری را نصیب خود کرد.

مسابقات امسال در شهر لس آنجلس برگزار شد که طی آن، 32 تیم از بهترین تیم های جهان حضور داشتند و طی سه روز با هم به مبارزه پرداختند. در همان روز اول اکثر تیم های انگلستانی و اروپایی همراه با سه تیم غیر آمریکایی دیگر از دور مسابقات خارج شدند. انگلستان هنوز هم به نمایندگان خود امیدوار بود تا اینکه طی مسابقه ای نسبتا طولانی بازیکنان آمریکای شمالی موفق شدند آخرین تیم انگلستانی را هم از دور مسابقات حذف کنند. Denial و Faze Red با قدرت تمام وارد روز دوم مسابقات شدند. Faze Red در روز دوم هم خوب ظاهر شد و موفق شد افراد زیادی را حذف کند. این بازیکن در روز یک شنبه وارد تیم lower brackets شد تا به صورت تیمی بازی ها را دنبال کند.

در نهایت در دیدار امروز Denial در فینال طی دیداری پایاپای با رقیب سر سخت خود یعنی Revenge موفق شد 3 دور از مجموع 5 دور را برنده شود و خود را بر جایگاه اول مسابقات ببیند. مسابقه ی این دو بازدیدکنندگان زیادی داشت و افراد زیادی از آن لذت بردند. اگر به صورت آنلاین این مسابقه را تماشا کرده باشید، خوب این موضوع را فهمیده اید.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا موفق شدید مسابقات را نگاه کنید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید