دو تریلر جدید از Ascendance DLC عنوان COD: AW را از اینجا تماشا کنید

۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱

به تازگی دو تریلر جدید از دومین DLC عنوان Call of Duty: Advanced Warfare به نام Ascendance منتشر شده است که نشان می دهد بازیکنان قرار است لحظات خوشی را با Ascendance DLC تجربه کنند. برای دیدن این دو تریلر به ادامه مطلب بروید.

مسابقات قهرمانی Call of Duty امسال با خبر بسیار خوشی به پایان رسید و آن هم این بود که قرار است طی ماه جاری دو DLC جدید از بازی COD: AW منتشر گردد.

هم اکنون دو تریلر جدید از Ascendance DLC منتشر شده است که چهار نقشه ی جدید بازی را به همراه توانایی جدیدی برای بازیکن نشان می دهد. در ادامه می توانید این دو تریلر را مشاهده فرمایید:

[jwplayer mediaid=”214292″]

دانلود تریلر با کیفیت HD دانلود تریلر با کیفیت SD

[jwplayer mediaid=”214294″]

دانلود تریلر با کیفیت HD دانلود تریلر با کیفیت SD

به علاوه این DLC به قسمت کمپین بخش Exo Zombies بازی «mini-boss» را اضافه می کند که چیز بسیار جذابی برای این فرنچایز تلقی می شود.

همانطور هم که اشاره شد این دو تریلر چهار نقشه ی جدید بازی را به تصویر می کشند. هر یک از نقشه ها ظاهر و چالش های منحصر به فردی دارند. یکی از این مراحل Perplex نام دارد. در این مرحله لحظات خوشی را خواهید گذراند. به عنوان مثال در این مرحله آپارتمان های شیک و مدرن و ماژول های زیبا دیده می شوند که چشم انداز بازی را از دیدگاه شما تغییر می دهند.

مرحله ی دیگر بازی Climate نام دارد که ویژگی منحصر به فرد جذابی دارد. در این مرحله نوعی «آب سمی» وجود دارد که به راحتی می تواند بازیکنان بی دقت را از پای در بیاورد. به علاوه ظاهری گرگ مانند برای شما می سازد و چند اسلحه هم برایتان باز می کند.

این DLC دومین DLC از چهار DLC ای است که برای انتشار برنامه ریزی شده است. به لطف معامله ی مایکروسافت، این DLC ابتدا برای کنسول های این کمپانی ( Xbox 360 و Xbox One ) و سپ برای دیگر پلتفرم ها عرضه خواهند شد. بازیکنانی که ۵۰ دلار بابت season pass پرداخت کرده اند می توانند بدون هیچ نوع مشکلی این DLC را دانلود کنند، اما بقیه می توانند این DLC را به صورت جداگانه به قیمت ۱۵ دلار خریداری کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید