Far Cry 4 Pack — Ghost Recon: Phantoms برای بازی معرفی شد

۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۲

شعبه ی سنگاپور کمپانی یوبی سافت، با انتشار چند اثر هنری ( که در تصویر اصلی پست و همچنین تصاویر ادامه مطلب دیده می شود ) و همچنین تعدادی اسکرین شات به صورت رسمی اولین اطلاعات را از Far Cry 4 Pack، که هفته ی قبل وعده ی انتشار آن داده شده بود، منتشر کرد. این مجموعه شامل آیتم های مختلفی برای بازی است. برای دیدن جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

این مجموعه با خود، بسیاری از اسلحه های عنوان Far Cry 4 را برای بازی Ghost Recon: Phantoms به ارمغان می آورد. اسلحه هایی از جمله: اسلحه ی دوربرد M27-H SV FC، اسلحه MK 5-H SP FC، اسلحه دور برد M24-H SV FC، اسلحه P250-H FC با شکل و شمایل اصلی خود ( بدون تغییر )، اسلحه خفه کن دارِ MP5-H SD FC و اسلحه دور برد M500-H SV FC. البته این مجموعه، کلاه های مختلفی از جمله: ACH-15 Helmet FC و ARH-15 Skull Bandana FC و BLCV-15 Hood FC را هم به بازی اضافه خواهد کرد. مضاف بر این ها، لباس های سنگینی (زره) همچون Heavy Tactical Suit VI FC و Light Tactical Suit VI FC هم همراه با این مجموعه به بازی Ghost Recon: Phantoms اضافه خواهد شد. همه ی این ها برای هر سه کلاس در دسترس خواهند بود.

در ادامه می توانید اسکرین شات های منتشر شده از این مجموعه را مشاهده بفرمایید:

نسخه ی چند نفره بازی به صورت رایگان در آگوست سال 2012 برای PC عرضه شد و موفق شد تا حدود 4 میلیون کاربر را به سمت خود بکشاند. این بازی هم اکنون به صورت رایگان در وب سایت رسمی خود، در دسترس است و این در حالی است که نسخه ی Wii U هرگز منتشر نشد.
عنوان Ghost Recon: Phantoms در بهار سال 2014 با نام Ghost Recon: Online به صورت رسمی وارد شبکه ی Steam شد و در کانادا سریع تر در دسترس بود. این عنوان موفق شد در این شبکه هم افتخاراتی نصیب خود کند. اخیرا هم اعلام شد که Ghost Recon: Online از تست بتا خارج شده و دوباره به Ghost Recon: Phantoms تغییر نام پیدا کرده است و هم اکنون در آمریکای شمالی و اروپا در شبکه ی Steam برای PC در دسترس است.
 نسخه ی کلکسیونر عنوان Ghost Recon: Phantoms که هفته ی گذشته خبر از انتشار آن داده شده بود، هم اکنون در انگلستان و اروپا با قیمت 15 یورو / 20 یِن در دسترس است. البته این نسخه در اروپا در هر خرده فروشی ای قابل تهیه است اما در انگلستان، بازی فقط در فروشگاه GAME و با قیمت 16 یورو به فروش می رسد.
نظر شما در این مورد چیست؟
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید