گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدید DriveClub منتشر شد | ریسینگ در جاده های خاکی هیجان انگیز به نظر می رسد

۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۲

مدتی پیش بود که خبر از انتشار بروزرسانی جدید برای DriveClub در فضای مجازی پخش شد. شعبه ی ژاپنیِ PlayStation Blog اذعان داشت که قرار است بروزرسانی جدیدی برای بازی DriveClub منتشر شود و با ماشین های MotorStorm شما را به جاده های خاکی ببرد. هم اکنون تریلری از این بروزرسانی منتشر شده است که اوج هیجان را در بازی به رخ می کشد. برای دیدن تریلر و اطلاعات جدید به ادامه مطلب رجوع کنید.

عنوان DriveClub را می توان به جرئت یکی از گرافیکی ترین بازی های تاریخ خواند. بازی ای که در انحصار کنسول PlayStation 4 است و با گرافیک خود شما را به دنیای ریسینگ می برد. در ابتدا پس از انتشار بازی، واکنش منتقدان به بازی زیاد جالب نبود! اما پس از انتشار بروزرسانی های مختلف برای بازی، بازی خیلی ها را به طرف خود کشاند. از طرفی برطرف شدن مشکل سرورهای آنلاین، بازی را بیش از پیش جذاب کرد.

اوایل این ماه بود که شعبه ی ژاپنیِ PlayStation Blog چند تصویر از این بروزرسانی منتشر کرد که با توجه به بازی های توسعه داده شده توسط Evolution Studios – که از بین آن ها می توان به MotorStorm اشاره کرد – این امر زیاد هم دور از انتظار نیست.

این شایعه اولین بار بر روی وب سایت VideoGamer دیده شد که همراه با آن تصاویری به بیرون درز کرد که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید:

مسابقات در جاده های کوهستانی با چاشنی گرافیک!

ماشین های جذاب داخل بازی، به شما حس بودن در جاده های کوهستانی را القا می کنند.

این بسته ی بروزرسانی، ماشین های جدید و همینطور جاده های خاکی را به بازی اضافه می کند. این بسته، قرار است شما را به دنیای MotorStorm ببرد. بدون شک در صورت صحت این خبر، این بسته را می توان «بهترین» بسته ی بروزرسانی برای بازی دانست.

البته هنوز هم معلوم نیست که این بروزرسانی در چه تاریخی عرضه می شود. در ادامه می توانید تریلر منتشر شده از این بروزرسانی را مشاهده فرمایید:

[jwplayer mediaid=”213956″]

 

دانلود تریلر با کیفیت HDدانلود تریلر با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید