گیفت کارت
گیفت کارت

اولین تصاویر و اطلاعات از F1 2015 منتشر شد | عرضه در ماه ژوئن

۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۴

امروز Codemasters به صورت رسمی اولین اطلاعات را از نسخه ی جدید سری بازی های «مسابقات جهانی فرمول 1» منتشر کرد. این کمپانی همچنین اعلام کرد که ناشر بازی BANDAI Namco بوده و این عنوان در ماه ژوئن سال جاری منتشر خواهد شد. برای دیدن تصاویر و اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

عنوان F1 2015 اجازه ی تجربه ی دنیای پر زرق و برق امروزی را از دید یک راننده ی فرمول 1 به کاربر می دهد و حس حضور در دنیای واقعی مسابقات ریسینگ را به کاربر القا می کند. به لطف موتور قدرتمند و اختصاصی EGO کمپانی Codemaster، تجربه ی این بازی بیش از پیش جذاب خواهد بود.

علاوه بر رقم زدن لحظات دیدنی و جذاب، F1 2015 قدمی رو به جلو در عرصه ی فیزیک بدنه ی اتوموبیل ها برداشته است و با طراحی جدید و جذاب همه ی کابرها را، چه حرفه ای و چه کسانی که تازه به این سری علاقه مند شده اند، راضی خواهد کرد. به لطف سیستم «هندلینگ» بی نقص بازی، پیشرفت و اضافات جدیدی در بیش از 20 منطقه در بازی دیده می شود.

پیشرفت های زیادی در بخش های مختلف بازی دیده می شود. ازجمله پیشرفت در موتور، سیستم اِیرودینامیک، مخزن سوخت، نیروی بازخورد و موارد دیگر. البته می توان از میان آن ها به نام تجاری جدید برای تایرهای بازی هم اشاره کرد. با این ویژگی ها می توانید در سریع ترین ماشین های جهان لحظات خوشی را سپری کنید.

آقای Paul Jeal، کارگردان بازی، این گونه توضیح می دهد:

در F1 2015 تغییرات زیادی اعمال شده است که بازی را جذاب می کند. با وجود فرمت جدید و موتور جدید بازی [EGO]، بازی قرار است در ماه ژوئن 2015 عرضه شود. سیستم هندلینگ جدید بازی به ما این قابلیت را داده است تا بازی را بسیار گسترده کنیم. بدون شک نام تجاری جدید برای تایر ها گام محکمی به سوی واقع بینی است! این امر به شما حس بودن در ماشین را القا می کند. شما هم اکنون می توانید تغییرات بوجود آمده در لباس ها، تنظیم ماشین، شرایط آب و هوایی و … را احساس کنید.

سیستم دینامیک اتوموبیل ها به خوبی تقویت شده و سیستم جدید نیروی بازخورد هم ارتقا یافته. قابلیت های جدید بازی تجربه ی یک بازی لذت بخش و با ارزش را برای کاربران با سطوح متفاوت ( از مبتدی تا حرفه ای ) رقم می زنند.

می توانید تصاویر جدید بازی را در زیر مشاهده کنید:

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید