فرمور ۲.۵۰ پلی استیشن ۴ از هم اکنون قابل دریافت است

۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۱

همانطور که مطمئنا دیروز هم متوجه شدید، تاریخ انتشار جدیدترین نسخه فرمور پلی استیشن ۴، یعنی نسخه ۲.۵۰، امروز اعلام شده بود و هم اکنون طی گزارشاتی شاهد شروع موج آپدیت جدید شده ایم.

در ادامه مطلب با ما برای اطلاعات بیشتر و‌ وضعیت آپدیت در ایران همراه شوید.

سونی با آخرین بروزرسانی کنسول محبوب نسل هشتمی اش، لیست بلند بالایی از ویژگی های مورد انتظار طرفداران را به پلی استیشن ۴ اضافه خواهد کرد که از قابل توجه ترین آن ها می توان به قابلیت Suspend/ Resume (قابلیت ادامه ی بازی از همان نقطه ای که بازی را رها کرده و‌ کنسول را در حالت استراحت، Rest Mode، قرار داده‌ اید) و تغیر کاربری دکمه های دوال شاک ۴ اشاره کرد که بدلیل تفاوت در ریجن های کنسول‌، گاهی  شاهد جابجایی کاربری دکمه های مربع و دایره می شدیم و از این به بعد به لطف آپدیت ۲.۵۰ این مشکل‌ بر طرف خواهد شد.

طبق‌ اطلاعات انتشار‌ یافته حجم این بروزرسانی ۲۴۵ مگابایت می باشد که نسبتا با توجه به قابلیت های فروانی که‌برای کنسول‌ به‌ ارمغان میاورد، حجم‌مناسبی محسوب می گردد.

هنوز گیمفا موفق به دریافت آپدیت جدید فرمور پلی استیشن ۴ نشده است و طی بررسی ما‌ هیچ یک از مشترکین پی اس ان داخل کشور هنوز آپدیت فوق الذکر را دریافت نکرده اند. آیا شما موفق به دریافت آن شده اید؟ تغیرات را چگونه می بینید؟ با ما در میان بگذارید!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید