شایعه: عنوان Batman: Arkham Knight به صورت فیزیکی برای PC عرضه نخواهد شد

۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱

Rocksteady قصد دارد تا نسخه ی جدید سری بازی های Batman یعنی Batman: Arkham Knight را که تنها چند ماه به عرضه ی آن مانده، فقط به صورت دیجیتالی برای رایانه های شخصی عرضه کند. خیلی ها برای دیدن ماجراجویی های Batman در این عنوان نمی توانند صبر کنند و شاید این خبر که بازی تنها به صورت دیجیتالی برای PC عرضه می شود برای آن ها زیاد جالب نباشد. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

بدون شک برای هر کسی جذاب است که دیسک بازی را در دست بگیرد و آن را برای خود نگه دارد و در نهایت آن را به مجموعه ی خود در قفسه ی بازی هایش اضافه کند. اخیرا فروشگاهی به نام ShopTo اعلام کرده است که بازی Batman: Arkham Knight تنها به صورت دیجیتالی برای رایانه های شخصی عرضه می شود و علاقه مندان تنها می توانند با دانلود کردن، به بازی دسترسی پیدا کنند و هیچ گونه نسخه ی فیزیکی از بازی منتشر نخواهد شد.

بنابراین کسانی که به دنبال این هستند که این عنوان را به قفسه ی بازی های خود اضافه کنند مطمئنا نا امید خواهند شد اما بدون شک کسانی که همیشه بازی را Steam خریداری می کنند نا امید نخواهند شد.

در حال حاضر ما تنها بر این منبع تکیه می کنیم و تا تایید رسمی Rocksteady منتظر می مانیم.

البته از طرفی بنابر گفته ی خرده فروشی Amazon نسخه ی فیزیکی عنوان Batman: Arkham Knight منتشر خواهد شد و علاقه مندان می توانند بازی را از Amazon پیش خرید کنند.

با این حال باز هم تاکید می کنیم که تا زمانی که Rocksteady این موضوع را تایید نکرده این خبر صرفا «شایعه» بوده و صحتی ندارد. اما نمی توانیم از گفته ی Amazon هم چشم پوشی کنیم.

مدتی پیش بود که این بازی باز هم تاخیر خورد و تاریخ عرضه ی آن به روز 23 ژوئن تغییر کرد. داستان Batman: Arkham Knight بعد از مرگ «جوکر» به وقوع می پیوندد. جایی که بتمن در شهر Gotham باید دشمنان خود را یکی یکی از سر راه بر دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟ به نظر شما احتمال صحت این خبر وجود دارد؟

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید