گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار قسمت سوم بازی Game of Thrones اعلام شد

تاریخ انتشار قسمت سوم بازی Game of Thrones اعلام شد

به تازگی استودیوی Telltale Games تاریخ انتشار قسمت سوم بازی Game of Thrones را اعلام کرد تا سوپرایز بزرگی برای هواداران این سری باشد. برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بنا بر اخبار منتشر شده از سوی استودیوی سازنده قسمت سوم بازی Game of Thrones با نام The Sword in the Darkness قرار است در هفته پیش رو منتشر شود به این صورت که در ابتدا بازی برای پلتفرم PC و کنسولهای PS3 و PS4 عرضه شده و سپس برای کنسولهای Xbox 360 و Xbox One منتشر شود، نسخه iOS و Android بازی نیز در همین هفته در دسترس قرار خواهد گرفت. این خبر درست چند روز بعد از انتشار تیزر قسمت سوم بازی از سوی استودیو Telltale Games منتشر شد و کسی فکر نمیکرد که به این زودی تاریخ عرضه بازی از سوی این استودیو اعلام شود.

همانند قسمت های قبلی گیمرها کنترل چندین شخصیت را در این قسمت در دست میگیرند، با قرار گرفتن در هر شخصیت گیمرها باید در طول بازی انتخاب هایی سرنوشت ساز و مهم انجام دهند، با شخصیت های دیگر بازی صحبت کنند و از خانه و خانواده خود در برابر خطرات و این اوضاع بهم ریخته محافظت کنند.

به نظر میرسد در قسمت سوم بازی الهام گیری بیشتری از کتاب و سریال Game of Thrones شده است، در این قسمت ما شاهد معرفی چهره های آشناتری خواهیم بود و از چند شخصیت منفی و خطرناک برگرفته از سریال و کتاب Game of Thrones در این قسمت رونمایی میشود.

12345678910(11 رای, میانگین آرا 9٫55 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت