گیفت کارت
گیفت کارت

دوست دارید Alan Wake برای Xbox One عرضه شود؟ مایکروسافت می خواهد بداند!

۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵

آیا مایل هستید که نسخه ی بازسازی شده ی عنوان جدید استودیو Remedy برای کنسول Xbox ONE عرضه گردد؟ مایکروسافت در نظر دارد تا با برگزاری نظر سنجی نظر شما را در این مورد بداند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

مایکروسافت می خواهد بررسی کند که آیا طرفداران دوست دارند بازی Alan Wake را بر روی Xbox One ببینند یا خیر؟ به همین منظور این کمپانی نظرسنجی برگزار کرده است که در آن، از طرفداران درمورد عرضه ی نسخه بازسازی شده ی بازی برای Xbox One و هم چنین توصیه به دوستان خود سوالاتی پرسیده می شود. قسمت جالب ماجرا اینجاست که مایکروسافت از طرفداران پرسیده است که آیا با عرضه ی رایگان Alan Wake آن ها راضی به پیش خرید عنوان Quantum Break خواهند شد؟

گزینه های دیگری هم در این نظر سنجی وجود دارد. از میان آن ها می توان به مزایای پیش خرید عنوان Quantum Break اشاره کرد. مایکروسافت در نظر سنجی خود به گزینه های دیگری نیز همچون بهره مندی از تخفیفی 5 دلاری، لباس خاصی برای شخصیت اصلی بازی، 20 دقیقه گیم پلی اضافه و شانسی برای سفر به استودیو Remedy در فنلاند اشاره کرده است.

سال گذشته، رئیس بخش Xbox کمپانی مایکروسافت، آقای Phil Spencer، گفت که این استودیو سخت در حال کار بر روی Quantum Break است و در صورتی که قرار باشد بازی Alan Wake 2 برای Xbox ONE عرضه شود، Remedy باید مسئولیت توسعه ی آن را بر عهده داشته باشد. [با این حساب اگر نسخه ی بازسازی شده ی Alan Wake هم قرار باشد عرضه شود، مطمئنا همین استودیو مسئولیت توسعه ی آن را بر عهده خواهد داشت]

نسخه ی اصلی بازی Alan Wake، در سال 2010 عرضه شد و در آن زمان حدود 2 میلیون نسخه از بازی فروش رفت. بعد از آن، DLC جدیدی با نام Alan Wake’s American Nightmare هم در سال 2012 برای بازی منتشر شد و توانست میزان فروش بازی را به بیش از 3 میلیون نسخه برساند.

عنوان Quantum Break ساخت استودیو Remedy به صورت انحصاری و در سال جاری برای Xbox One عرضه خواهد شد. قبل از کار بر روی Alan Wake، استودیو Remedy با ساخت سری Max Payne خود را بر سر زبان ها انداخت.

برای شرکت در این نظر سنجی به اینجا بروید.

آیا دوست دارید نسخه ی بازسازی شده ی عنوان Alan Wake برای Xbox ONE عرضه شود؟ ما را از نظرات خود آگاه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Ali_76 گفت:

  ولی خدایی از حق نگذریم کار سونی خیلی زشته که میخواد بازی چند سال پیش رو ریمستر کنه پول هم بگیره وقتی تریلرشو دیدم گفتم به به چه بازی بشه ولی وقتی فهمیدم ریمستر هست خندیدم گفتم چه مهندسای تنبل و پر توقع ای دارن بازی قرن بوق رو میخوان بندازن به مردم قبول دارم gow بازی خیلی قشنگیه و خیلی باهاش حال هم میکنم خودمم pc باز هستم gow 3 رو هم روی کنسول دوستام بازی کردم ولی فکر نکنم به پای ryse برسه وای که خیلی خوبه ryse . ببخشید زیاد شد فقط یه سوال که میدونم اینجا جاش نیست کسی نمیدونه این gta v برای pc کی میاد هی تاخیر میخوره سرکار گذاشته این راک استار ما رو هم Grin Grin

  0
  0
 • Ali_76 گفت:

  اخ که چه حالی داد خیلی قشنگ بود بازیش البته من با ترینر رفتم Grin خیلی بد بود یهو میومدن نامردا اصلا اون خونه که یادم میاد میترسم من ترسنر روشن کرده بودم فقط این هفت تیر قرمزا میزدم Grin Grin خدا کنه جدیدش بیاد خیلی حال کردم وقتی داستانشو خوندم واقعا با حال بود Grin Grin

  0
  0