گیفت کارت
گیفت کارت

استودیوی Prior Games بازی جدید خود را با روایت داستانی فوق العاده معرفی کرد!

۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۷
استودیوی Prior Games بازی جدید خود را با روایت داستانی فوق العاده معرفی کرد!

Verona بازی جدیدی است که توسط استودیوی Prior Games در دست ساخت قرار دارد و به نظر میرسد از روایت داستانی بسیار خوبی برخوردار است. برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در قرن 22 زمین در حال خارج شدن از مدار میباشد، نیرو های کیهانی به آرامی زمین را به سمت خورشید میکشانند، قطب ها رفته رفته ذوب شده و اقیانوس ها تبخیر میشوند، مردم از این وضعیت بسیار نگران و وحشت زده هستند. در این شرایط سخت قدرتمندان و ثروتمندان جهان بار خود را بسته و به کلونی های بسیار دور در میان ستارگان سفر کرده اند، حال آنها هر بار افرادی را در قالب یک تیم پاکسازی به سیاره زمین میفرستند تا هرچیز با ارزشی که در زمین باقی مانده است را همراه خود به کلونی ها ببرند.

آن چه در متن بالا خواندید خلاصه ای از بخش داستانی عنوان Verona میباشد، Verona یک بازی ماجرایی سوم شخص است که مراحل ساخت خود را زیر نظر استودیوی Prior Games سپری میکند. هنوز اطلاعات و جزییات زیادی به غیر از چند تصویر هنری و یک تیزر خلاصه شده از این بازی منتشر نشده است اما به نظر میرسد داستان بازی بسیار مفهومی و جذاب است که میتواند مخاطب را خیلی سریع جذب به خود کند و بنا بر گفته استودیو سازنده آنها قصد دارند عمق این فاجعه را به بهترین حالت ممکن در بازی بگنجانند.

بازی از قسمتی شروع میشود که حوادث ناگوار رخ داده است و افراد قدرتمند زمین را ترک کرده اند، حال تیمی از افراد کاوشگر به زمین آمده اند تا هر چیز با ارزش و پرکاربرد که به کار زندگی بشر بیاید را پیدا کرده و به کلونی ها ارسال کنند.

عنوان Verona در فرآیند ساخت خود قرار است از سریال تلویزیونی Firefly و نمایش نامه معروف شکسپیر Romeo and Juliet الهام گیری کند به صورتی که این عنوان سوم شخص در طول بازی شما را همیشه بر سر یک دوراهی قرار میدهد، برداشتن وسایل و ابزار مادی یا انتخاب وسایلی که بیشتر جنبه معنوی و احساسی دارد، این شرایط میتواند شما را در بازی تحت تاثیر خود قرار دهد.

مدیر استودیوی Prior Games آقای Theodore Reiker در این باره عنوان کرده است که روند داستانی بازی Verona حالت خطی ندارد و داستان بازی بر اساس تصمیمات گیمرها و چگونگی ایجاد روابط با سایر اعضای تیم شکل میگیرد ولی با این حال جست و جو و پیدا کردن وسایل قیمتی و با ارزش مهم ترین کار در بازی است زیرا مقدار پول بدست آمده در هر مرحله کلیدی ترین عامل موفقیت شما در طول بازی میباشد، در بازی هیچ خطر و تهدیدی از سوی افراد بیگانه یا فضایی وجود ندارد و قرار نیست شخصیت اصلی بازی برای نجات دنیا بجنگد، داستان بازی حکایت طمع، ظلم، عشق و انسان ماندن در دنیایی بدون انسان میباشد.

استودیوی Prior Games در سال 2011 به دست افراد بااستعداد سازنده بازی موفق Sine Mora احداث شد که آقای Reiker از همان زمان طراح، نویسنده و کارگردان این استودیو بود، در سال 2012 یک بازی در سبک Side-Scrolling و Shoot-em-Up از این استودیو منتشر شد که نتایج خوب و مثبتی را از سوی گیمرها به همراه داشت.

عنوان Verona بزرگ تر و جاه طلبانه تر از بازی Sine Mora به نظر میرسد اما با توجه به پتانسیل موجود در داستان بازی امید به موفقیت این بازی بسیار زیاد است. تاریخ عرضه و پلتفرم های مقصد بازی هنوز از سوی سازندگان اعلام نشده است اما در جریان مراسم PAX East این بازی بر روی پلتفرم PC به نمایش گذاشته شد پس تقریبا PC را میتوان به عنوان یکی از پلتفرم های مقصد تلقی کرد.

 

 

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید