گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Absention توسط استودیوی Dream Wave Games معرفی شد+تصاویر

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۱
بازی Absention توسط استودیوی Dream Wave Games معرفی شد+تصاویر

به تازگی استودیوی بازیسازی Dream Wave Games پروژه جدید خود را با نام Absention معرفی کرد. برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

عنوان Absention در سبک survival horror میباشد و قرار است توسط موتور بازیسازی Unreal Engine 4 ساخته شود.

آقای Robert Bruce موسس استودیوی Dream Wave Games و سازنده بازی در این باره میگوید:”در بازی Absention شما خانه ای را در کنار دریاچه پیدا میکنید که با هر بار بازی کردن طرح و ظاهر آن مدام تغییر میکند، در بازی باید اتفاقات کلیدی را به حافظه بسپارید و از اشتباهات خود درس بگیرید تا بتوانید بر دشمنی که قصد شکار شما را دارد غلبه کنید، شما در بازی دچار حالت اضطراب و افسردگی هستید زیرا با شروع هر روز به این فکر میکنید که آیا شانس دیدن فردا را نیز دارید یا خیر! در بازی پرده از گذشته مرموز شما برداشته میشود و باید راهی برای فرار از این وضعیت وحشتناک پیدا کنید.” او هم چنین در ادامه صحبت هایش بیان کرد:” این زمان بسیار مناسبی است که طرفدار عناوینی با سبک survival horror باشیم زیرا سخت افزارها و نرم افزارهای جدید و پرکاربرد به آسانی هم در دسترس تولید کننده ها و هم گیمرها قرار دارد و این موضوع میتواند موجب بالا رفتن هرچه بیشتر کیفیت در عناوین survival horror شود.”

بازی Absention الهام گرفته از عناوین معروفی مانند Resident Evil ،Eternal Darkness و Silent Hill میباشد پس گیمرها میتوانند انتظار یک بازی با مخلوطی از وضعیت هایی پر از فشار روانی، گیم پلی سخت و محیطی عجیب و مرموز را داشته باشند.

استودیوی Dream Wave Games به همراه این توضیحات تصاویری از بازی را نیز منتشر کرده است، در قسمت زیر میتوانید این تصاویر را مشاهده کنید:

بازی Absention توسط استودیوی Dream Wave Games معرفی شد+تصاویر

 

 

 

 

 

 

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید