دانلود بازی ایرانی کیتی کت برای اندروید

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۱

بازی کیتی کت ورژن جدید بازی گربه بازیگوش می باشد که قبلا برای پلتفرم پی سی و توسط ناشر عصر بازی در داخل کشور منتشر شده بود، بازی درباره بچه گربه ای است که روی یک توپ کاموایی راه می رود و باید از موانع عبور کند و بدنبال ماهی می گردد. بازی کاملا فیزیکی بوده که فیزیک بازی از نظر فنی خیلی خوب پیاده سازی شده است.

 

بازی در این ورژن پیشرفت قابل ملاحضه ای در گیم پلی و کنترل بازی بر روی موبایل داشته و از لحاظر گرافیکی هم پیشرفت زیادی داشته است.

 

پنج تم مختلف با ویژگی های گرافیکی بصری و عناصر گیم پلی خاص برای بازی در نظر گرفته شده است که هر تم دارای 10 مرحله می باشد که در مجموع بازی دارای 50 مرحله می باشد که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند
در این ورژن سیستم چک پوینت اضافه شده که شما می توانید هر جا که نیاز داشته باشید از آن استفاده کنید و همچنین در هر مرحله تعدادی ترمز هم در نظر گرفته شده که کنترل بازی را راحت تر می کند.

 

از نظر کنترل بازی دو مد دارد که بصورت گیم پد تاچ و دیگری با استفاده از سیستم شتاب سنج می باشد. در ابتدا ممکن است بازی کمی سخت با نظر برسد اما به محض اینکه شما گیم پلی بازی را یاد گرفتید معتاد بازی می شوید. همچنین بازی در استورهای خارجی با نام kitiCat نیز منتشر شده است.

—————————————————————————————————–

دانلود رایگان بازی از کافه بازار

تریلر شماره یک

تریلر شماره دو

—————————————————————————————————–

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید