گیفت کارت
گیفت کارت

Todd Alderman به استودیو Infinity Ward برگشت | آیا درخواست کاربران برای MW 2 به ثمر نشسته است؟

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۴

چیزی حدود پنج سال از جدایی آقای Todd Alderman از استودیو Infinity Ward می گذرد. آقای Todd Alderman طراح ارشد سری بازی های Call Of Duty هستند که شخصیت شناخته شده ای محسوب می شوند. چندی پیش شایعه ای پخش شد که خبر بازگشت ایشان را به Infinity Ward می داد. اکنون به نظر این شایعه به وقوع پیوسته و Activision به صورت رسمی این خبر را تایید کرده است. با اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

آقای Alderman جزو 38 نفری بود که در سال 2010 از Activision شکایت کردند. جریان این شکایت از این قرار بود که Activision پس از موفقیت بزرگ بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به آن ها قول داده بود 75 تا 125 میلیون دلار جایزه به آن ها می دهد. این موضوع بعد از برکناری آقایان Jason West و Vince Zampella به وقوع پیوست. این دو نفر، پس از اخراج از Infinity Ward برای خود استودیویی جدید به نام Respawn Entertainment تاسیس کردند که ساخت عنوان Titanfall بر عهده ی آن بود. در این بین آقای Alderman هم از Infinity Ward جدا شده و به Respawn Entertainment پیوست. البته آقای Todd Alderman در سال 2012 از این استودیو هم جدا شد و در استودیویی دیگر به نام Riot Games مشغول به کار شد.

بعد از بازگشت آقای Todd Alderman به استودیو Infinity Ward با ایشان مصاحبه ای انجام شد. ایشان در حرف های خود از بازگشت دوباره به این استودیو ابراز خوشحالی کردند:

دوباره بازگشتن به Infinity Ward و کار بر روی Call of Duty برای من مانند یک رویا بود. پس از 5 سال تغییرات زیادی در اینجا اتفاق افتاده است. افراد جدیدی در تیم دیده می شوند که انگیزه ی بسیار بزرگی دارند.

” از بازگشت خود به Infinity Ward خیلی هیجان زده هستم “

تا قبل از این قرار بود تا مجموعه ی Call of Duty هر دو سال یک بار ساخته شود اما هم اکنون اعلام شده است که قرار است این دوره به 3 سال افزایش پیدا کند. این کمپانی همچنین اعلام کرد که Sledgehammer سومین سازنده ای است که به Treyarch و Infinity Ward برای کار بیشتر بر روی این سری کمک می کند. آخرین بازیِ این سری Call of Duty: Advanced Warfare بود که از طرف Sledgehammer ساخته شد و موفقیتی زیادی هم کسب کرد. به علاوه اعلام شده است که در سال جاری استودیو Treyarch قرار است Call of Dut خود را عرضه کند.

Todd Alderman

Todd Alderman

با حساب این اخبار و اطلاعات، باید برای دیدن عنوان جدیدِ سبکِ شوترِ Infinity Ward تا سال 2016 صبر کرد.

در ادامه Activision تایید کرد که تهیه کننده ی ارشد استودیو Infinity Ward یعنی آقای Mark Rubin اوایل امسال از این شرکت رفته است و به همین علت Activision آگهی ای مبنی بر استخدام افراد با سابقه برای این استودیو کرده است. اما بدون شک کسی نمی تواند جای آقای Mark Rubin را بگیرد!

هم اکنون استودیو Infinity Ward حدود 250 کارمند دارد که واقعا تعداد زیادی به حساب می آیند. البته باید اشاره کنیم که چیزی حدود 100 نفر آن ها از استودیو Neversoft ( که Activision آن را تعطیل کرد ) به این استودیو آمده اند.

در ادامه آقای David Stohl ( مدیر کل استودیو Infinity Ward ) درمورد بازگشت آقای Todd Alderman با این استودیو توضیح داد:

ما می خواهیم بهترین ها را در زمینه ی بازی های ویدیویی استخدام کنیم. فکر نمی کنم لازم باشد تا درمورد بازگشت آقای Alderman توضیحی بدهم. موفقیت های ایشان همه چیز را توضیح می دهند. ما از داشتن چنین طراحی در استودیوی خود ابراز خوشحالی می کنیم.

حال باید دید با بازگشت آقای Todd Alderman به این استودیو، قرار است چه اتفاقات جدیدی رخ بدهد. اگر به یاد داشته باشید چند روز پیش کاربران درخواست باز سازی نسخه ی نسل هشتمی عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 را داشتند. به نظر شما آیا بازگشت طراح ارشد سری بازی های Call Of Duty می تواند به این موضوع ربط داشته باشد؟

در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید