بازی نقش‌آفرینی Seven Dragon Saga در دست توسعه قرار دارد

۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۵
بازی نقش‌آفرینی Seven Dragon Saga در دست توسعه قرار دارد

به تازگی استودیوی بازیسازی Tactical Simulations Interactive توضیحاتی در مورد عنوان نقش آفرینی جدید خود داده است. برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

شرکت Strategic Simulations Inc در زمان قدیم فقط سازنده و منتشر کننده بازی هایی در سبک اکشن جنگی بود اما با این حال در دهه 80 با مشارکت شرکت TSR تصمیم به ساختن بازی هایی در سبک نقش آفرینی بر اساس Dungeons & Dragons گرفت که سرشناسی این شرکت نزد گیمرها بیشتر مدیون همین تصمیم آنها میباشد زیرا مجموعه بازی های Gold Box این شرکت هنوز محبوبیت خاصی نزد طرفداران سبک های نقش آفرینی دارد و همچنین سری بازی های Eye of the Beholder هنوز که هنوزه از بهترین Dungeon Crawler های اول‌ شخص محسوب میشود. حال افراد ماهر سازنده بازی های نام برده شده در قسمت بالا در استودیو Strategic Simulations تصمیم به ساخت استودیوی بازیسازی جدیدی با نام Tactical Simulations Interactive گرفته اند و  اولین پروژه خود را برای ساخت در سایت kickstarter قرار داده اند و عنوان کرده اند که این بازی شباهت بسیار زیادی به عناوین نقش آفرینی گذشته دارد.

بازی Seven Dragon Saga گیمرها را در 6 شخصیت قرار میدهد که این شخصیت ها در بازی با نام Touched شناخته میشوند و ماموریت آنها دفاع از سرزمین در برابر خطرات میباشد، دنیای بازی با نام Drakelands عنوان شده است که دنیایی پر از خشونت و نبردهای خونین برای کسب قدرت میباشد.

برای ساخت بازی از افراد مجربی مانند آقایPaul Murray و David Shelley که سابقه کا بر روی پروژه های نقش آفرینی زیادی مانند Pool of Radiance ،Curse of the Azure Bonds و Champions of Krynn دارد استفاده شده است.

تیم سازنده در سایت kickstarter نوشته است:” ما از زمان معرفی بازی از سوی طرفداران بسیار مورد حمایت و تشویق قرار گرفته ایم و از این وضعیت بسیار خرسندیم، ما اکنون بر روی ساخت بازی مشغول به کاریم اما تا آماده شدن نسخه نهایی بازی راه طولانی در پیش داریم و از آنجا که ناشر بازی خودمان هستیم فشاری از این بابت تحمل نمیکنیم و با حوصله به اجرای هرچه بهتر بازی میپردازیم، هم چنین آنها در ادامه عنوان کردند که در حال بهینه سازی بازی هستند و بودجه ای که از طریق سایت kickstarter به دست آنها میرسد صرف برنامه نویسی، وضعیت هنری و صدا و موسیقی بازی میشود.

تیم سازنده دیروز این بازی را در سایت kickstarter قرار داده اند و بنا بر قولی که داده اند بازی ریشه های قدیمی عناوین نقش آفرینی را در خود حفظ میکند که این موضوع بسیار جای امیدواری دارد و تا به حال نیز حمایت خوبی از بازی شده  تا جایی که مبلغ 46,000 هزار دلار برای این بازی جمع آوری شده است. طرفداران این عنوان میتوانند تا تاریخ 13 ماه آپریل از این بازی حمایت کنند.

0
0