آیا Uncharted Collection برای PS4 در راه است؟

۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۵

به تازگی اخبار جدیدی به دست رسیده است که طی آن اعلام شده استودیو Bluepoint در حال کار بر روی عنوان Uncharted Collection برای کنسول PlayStation 4 است. با این حساب و با توجه به تاخیر Uncharted 4 باید امسال منتظر یک نسخه ی دیگر از Uncharted باشیم. با اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

مطمئنا انتشار نسخه ی دیگری از Uncharted برای کاربران PS4 می توانند خوشحال کننده باشد. از طرفی Uncharted 4 تاخیر خورد و حالا اعلام شده است که استودیو Bluepoint در حال کار بر روی عنوان Uncharted Collection است. بدون شک عنوان Uncharted Collection می تواند در ایام کریسمس طرفداران را سرگرم کند.

… Uncharted

 

این استودیو با عرضه ی بازی هایی مثل God of War Collection و ICO و Shadow of the Colossus Collection خود را بر سر زبان ها انداخت. اخیرا در صفحه ی اول وب سایت رسمی این استودیو آگهی جدید زده شده که طی آن این استودیو از افراد حرفه ای برای کار بر روی عنوان جدیدی دعوت به عمل می آورد. در متن این آگهی گفته شده که افراد مورد نظر باید به خوبی با کنسول های نسل هشتمی (Xbox ONE / PS4) آشنا باشد.

مطمئنا استودیو Naughty Dog به دلیل پر مشغله بودن ساخت بازی را به Bluepoint واگذار کرده است. از طرفی نسخه ی بازسازی شده ی عنوان The Last of Us را ساخت و از طرفی دیگر در حال کار بر روی Uncharted 4 است.

متذکر شویم که این اخبار جدید تا زمان تایید رسمی شایعه ای بیش نیست اما امکان صحت این خبر هم بسیار زیاد است. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا به نظر شما تاخیر بازی Uncharted 4 به دلیل عرضه ی این بازی بوده است؟ در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید